• : 0000 000 00 00
SESA OTOMOTİV - Yenimahalle, Ankara

Firma Hakkında

SESA Grup Şirketleri bünyesinde SESA Otomotiv Ltd. Şti.  ismiyle 1991 yılında kurularak sektörümüzde Ankara’nın önde gelen kuruluşları arasında yerimizi aldık. SESA Otomotiv Ltd. Şti. kuruluşu ile ülkemiz ve dünya ülkelerinde sektörde sıkça duyulan ve bilinen iş makinası markaları için ORIJINAL, OEM, tescilli markamız olan PARTSPRO ve kaliteli alternatif seçenekleri ile yedek parça tedariğini hedefliyoruz. SESA Otomotiv Ltd. Şti.olarak kurulduğumuz günden bu yana kalite, fiyat ve müşteri memnuniyeti odaklı olarak “İş makinaları yedek parçaları küresel çözüm ortağınız” ilkesi ile hareket ediyoruz.

SESA Otomotiv Ltd. Şti. ailesi olarak günümüzde ithalat ve ihracat ile yurt içi ve yurt dışına toptan satış hedeflerimize ulaşmış olup, hali hazırda stoklarımızda binlerce ürün bulundurmaktayız. Siz müşterilerimizden gelen talepleri %90 oranında karşılayan yedek parça stoğumuz ile iş ve zaman kaybına sebep olmaksızın hizmetlerimizi sürdürürken, çalışma disiplinimiz ile sektörün öncü firmalarından olduk.

SESA Otomotiv Ltd. Şti.’in tescilli markamız olan OEM kalitesinde PARTSPRO seçeneği ile kendi üretimlerimiz olan Jcb yedek parça, Hidromek Yedek parça, kova ve ataşmanlar, ön ve arka aks, şanzıman, silindir, şaft, boru, pim ve burç kategorilerinde binlerce çeşit yedek parçayı değerli müşterilerimize toptan veya perakende seçenekleri ile ulaştırmayı sürdürüyoruz. SESA Otomotiv Ltd. Şti. ayrıca müşterilerimize yurt dışından özellikle Amerika ve Avrupa’dan ithalatını yaptığımız onlarca markanın yüzlerce çeşit yedek parçasına orijinal olarak ulaşma imkanı sunuyoruz.

Vermiş olduğumuz hizmetlerde daima kalite ve güveni ön planda tutarak, tecrübeden ödün vermeksizin profesyonel hizmet anlayışına bağlı kalarak deneyimli yönetici kadrosu ve eğitimli teknik personeli ile gerekli tüm donanım ve ekipmanlarla müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet vermeyi kurulduğumuz yıldan beri kendimize görev edindik.

Firma Resimleri

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

Harita Konum

İvedik OSB Mahallesi 1518. Cadde No: 16 06378 Yenimahalle Ankara / TURKIYE

Ankara / Yenimahalle

Mesaj Formu

QR Code