• : 0000 000 00 00
EGE ATLAS - Yenimahalle, Ankara

Firma Hakkında

EGE ATLAS, kurulduğu 2012 yılından bu yana yeraltı ve yerüstü maden makinalarının ve tabancalarının servis, bakım, onarım ve yedek parça tedariğinde lider firma olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

22 yıllık tecrübesi ve her biri konusunda uzman çalışanları ile EGE ATLAS, 2020 yılında Bulvar şubesini de aktif hale getirmiş ve pazardan daha büyük bir pay elde ederek sektördeki başarılarına yenilerini eklemiştir.

İç Anadolu, Ege ve Karadeniz başta olmak üzere yurdun dört bir yanına yerinde servis, bakım ve onarım hizmeti veren her biri konusunda uzman servis elemanlarımız ve kaliteden ödün vermeden düşük maliyetlerle üretilen makina ve tabanca yedek parçalarımız ile çözüm ortağınız olmayı hedefledik ve bunun için değişen ihtiyaçlar, gelişen pazar ve teknolojik gelişmelerle doğru olarak kendimizi geliştirdik.

Müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız, “Toplam Kalite Yönetimi” anlayışını yönetim felsefesine ve müşteri ilişkilerine entegre ederek yurtiçi ve yurtdışındaki hedef pazarlardan daha fazla pay almayı amaçlamaktadır. Tam da bu doğrultuda 2021 yılında Azerbaycan’ın Gence şehrinde bölge ihtiyaçlarını karşılamak amaçlı DAĞ MADEN kurulmuştur.

Firma Resimleri

Firma henüz resim eklememiş.

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

İletişim Bilgileri

Harita Konum

Ostim Osb Mah. 100.Yıl Bulvarı No:64 Yenimahalle/ANKARA

Ankara / Yenimahalle

Mesaj Formu

QR Code