1.ULUSAL TÜNELCİLİK VE YER ALTI YAPILARI KONGRESİ | Enerji ve Maden DergisiEnerji ve Maden Dergisi

1.ULUSAL TÜNELCİLİK VE YER ALTI YAPILARI KONGRESİ | Enerji ve Maden Dergisi

19 Şubat 2016
Kategori
Son Haberler
Comments 0

Etiketler , , , , ,

1.Ulusal Tünelcilik ve Yer Altı Yapıları Kongresi 26-28 Mayıs 2016 tarihlerinde Ankara Congresium’da düzenlenecek.

T.C. Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’nın himayelerinde ve Karayolları Genel Müdürlüğü Yollar Türk Milli Komitesi (YTMK) tarafından düzenlenecek olan Karayolları, Köprüler ve Tüneller İhtisas Fuarı kapsamında 1.Ulusal Tünelcilik ve Yer Altı Yapıları Kongresi de 26-28 Mayıs 2016 tarihlerinde Ankara Congresium’da düzenlenecek.

Kongre Düzenleme Kurulu tarafından hazırlanan davet yazısında şu ifadelere yer verildi:

“En önemli amaçlarından biri, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri yakından izlemek, desteklemek, teknik birikimi değerlendirmek ve yaymak olan Yollar Türk Milli Komitesi; kendi misyonuna uygun olarak son yıllardaki tünel projelendirme ve yapım teknikleri konusundaki son gelişmeleri, yenilikleri ve uygulamaları; ulusal ve uluslararası proje uygulayıcıları ile (projeci, müteahhit, müşavir) sektörün diğer ilgili paydaşlarını bir araya getirerek panelde tartışma, oturumlarda sunum, konuşma ve soru cevap uygulamaları ile bilgi paylaşımına imkan sağlamak için başkent Ankara’da ATO Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda (Congresium Ankara) Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı himayelerinde, Karayolları Genel Müdürlüğünün teknik desteği ile 1. Ulusal Tünelcilik ve Yer Altı Yapıları Kongresi’ni düzenlemeye karar vermiştir.

Yollar Türk Milli Komitesi olarak, tünellerin farklı boyutları ile ele alınacağı 1. Ulusal Tünelcilik ve Yer Altı Yapıları Kongresi’ne üniversitelerimizin inşaat, maden, jeoloji, jeofizik mühendisliği fakültelerinden, kurum kuruluşların konu ile ilgili birimlerinden ve ülkemizin tünelcilik sektöründen tüm tarafları bildirileriyle ve/veya dinleyici olarak davet ediyor, katılımlarını bekliyoruz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir