Son Haberler

2016 FUAR TAKVİMİ

Atılım Fuarcılık tarafından organizasyonu sağlanan fuar ve etkinlik tarihlerini 2016 fuar takvimi ile takip edebilirsiniz.

Çiçekçilik, peyzaj, şehircilik, inşaat yapı malzemeleri, inşaat makinaları, alt yapı hizmetleri, belediye ekipmanları, şehir planlama, yapı endüstrisi, ısıtma – soğutma, kapı – pencere, yer döşemeleri, alüminyum, cam, dekorasyon gibi sektörler hakkında 2016 yılında yapılacak fuar, organizasyon ve etkinlik takvimini sizler için yayınlıyoruz.

Atılım Fuarcılık ve Elanexpo iş birliği ile organize edilecek olan 2016 fuar çalışmaları bireysel fuarlar kapsamındadır.

Fuar sektörüne yeni bir bakış…

MATCH MAKING – B2B Fuar Öncesi Katılımcı Firmalara Özel Ücretsiz Pazar Araştırması!

Fuara katılan/stand açan “her katılımcıya özel olarak ücretsiz” uygulanacak Match Making B2B sistemi ile;

*Fuarın düzenlendiği ülkedeki yerel ekibin de katkılarıyla, fuar öncesi her katılımcıya özel ücretsiz Pazar araştırması yapılmakta,

*Sektör sektör araştırılarak bulunan alıcılara/ithalatçılara/toptancılara VIP davetiye verilerek fuara ziyareti sağlanmaktadır.

*Fuar öncesi yapılan bu çalışma neticesinde ziyaret edilen tüm alıcıların iletişim bilgileri (isim, telefon, mail, adres) katılımcı firmaya fuardan 1 hafta önce mail olarak gönderilmektedir.

*VIP ziyaretçi statüsüyle fuara getirdiğimiz bu alıcılar katılımcı firmanın standına kadar getirilerek birebir eşleştirmeleri yapılmakta ve katılımcı firmayla tanıştırılmaktadır.

fuar_takvimi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu