Son Haberler

2. Uluslararası İş Makinaları Kongresi

İŞ VE İSTİF MAKİNALARI SEKTÖRÜ 2023 HEDEFİ İÇİN BULUŞTU

“İş ve İstif Makinaları ve Ekipmanları 2023 Hedefleri 1.Sektör Buluşması” 17 Haziran 2015 tarihinde Ankara’da gerçekleştirildi. Uluslararası İş Makinaları Kongresi’nin 10-11 Mart 2016 tarihinde yapılacağı hatırlatıldı.

Türkiye İş Makinaları Distribütörleri ve İmalatçıları Birliği (İMDER), İstif Makinaları Distribütörleri ve İmalatçıları Derneği (İSDER) tarafından organize edilen ve Ekonomi Bakanlığı desteğiyle gerçekleşen “İş ve İstif Makinaları ve Ekipmanları 2023 Hedefleri 1.Sektör Buluşması” Crown Plaza Hotel Ankara’da 17 Haziran 2015 günü yapıldı.

İMDER Başkanı Halil Tamer Öztoygar’ın açılış konuşmasıyla başlayan toplantıda sektörün önde gelen 100 firması, 2023 ihracat hedefi için bir araya geldi.

“Sürdürülebilir Ol, Geleceği İnşa Et”

Uluslararası İş Makinaları Kongresi’nin 10-11 Mart 2016 tarihinde yapılacağını hatırlatan Öztoygar; “Sürdürülebilir Ol, Geleceği İnşa Et” vizyonuyla düzenlenecek olan kongrenin sektörün geleceğinin stratejik olarak belirlenmesine büyük faydalar sağlayacağını belirtti.  İMDER’ in eğitim konusunda da çalışmalarına devam ettiğini vurgulayan Halil Tamer Öztoygar, “İmalattan, satışa, satış sonrası hizmetten, teknik personele kadar tüm firmaların yetişmiş insan gücüne ihtiyacı var. Kalifiye eleman yetiştirmek amacıyla 7 Bölge 7 Okul projesini hayata geçirdik. Bu okullara yapılan yardımların maddi karşılığının yaklaşık 400 bin TL’ye ulaştı. Eğitim komitemiz çalışmalarına hızla devam ediyor.”

Kiralama Zirvesi 13 Ekim’de Düzenlenecek

“Ekim ayı ilk haftası içinde gerçekleştirmeyi planladığımız Kiralama Zirvesi’nin tarihini, EURO PLATFORM – IPAF organizasyonunun tarihi değişince 13 Ekim tarihine almaya karar verdik.” diyen Öztoygar, “İlk defa düzenlenecek Kiralama Zirvesi’nin uluslararası düzeydeki katılımcıları bizim için ayrıca önem taşıyor. Zirvemizde sizleri de aramızda görmekten büyük onur duyacağız.” dedi.

23x33 güncel Banner kongre 3-6 dergi reklam 23x 33 Onaylanan image002 Kiralama Zirvesi 300-600

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu