2008 KRİZİ BİTTİ Mİ? | Enerji ve Maden DergisiEnerji ve Maden Dergisi

2008 KRİZİ BİTTİ Mİ? | Enerji ve Maden Dergisi

6 Haziran 2016
Kategori
Son Haberler
Comments 0

Etiketler , , , , ,

Türkiye’nin önde gelen ekonomistlerinin “Yeni bir küresel kriz kapıda mı?”, “2008 krizi bitti mi?” sorularının cevabını arayacakları İstanbul Finans ve Yatırım Zirvesi, 11 Haziran Cumartesi günü Wyndham Grand Levent’te düzenlenecek.

İstanbul Finans ve Yatırım Zirvesi, 11 Haziran Cumartesi günü, Türkiye’nin önde gelen ekonomistlerini bir araya getirecek. Eski FED Başkanı Ben Bernanke’nin 2008 krizini anlattığı “Karar Alma Cesareti” kitabının lansmanının da gerçekleşeceği zirvede, ekonomistler “Yeni bir küresel kriz kapıda mı?”, “2008 krizi bitti mi? sorularının cevabını arayacak.

Destek Yatırım Menkul Değerler organizasyonunda 11 Haziran Cumartesi günü Wyndham Grand Levent’te düzenlenecek İstanbul Yatırım ve Finans Zirvesi’nde güncel ekonomik gelişmeler, kısa ve uzun vadeli beklentiler, dünya ve Türkiye ekonomisi, dünyada ve Türkiye’deki yatırım trendleri masaya yatırılacak.

Karar Alma Cesareti: 2008 Krizinden Bugüne Ekonomi ve Piyasalar

Eski FED Başkanı Ben Bernanke’nin Destek Yatırım katkılarıyla Türkiye’ye getirilen kitabı “Karar Alma Cesareti” (The Courage to Act) kitabının Türkiye lansmanının da yapılacağı zirve, “Karar Alma Cesareti: 2008 Krizinden Bugüne Ekonomi ve Piyasalar” temasıyla gerçekleşecek.

Moderatörlüğü Reyhan Baysan ve Murat Tufan’ın yapacağı, “Karar Alma Cesareti: 2008 Krizi Bitti mi?” ve “Piyasa Beklentileri ve Yatırımlarda Karar Alma Cesareti” başlıklarıyla düzenlenecek iki ayrı panelde ekonomistler, ‘Dünya ekonomisi neden büyüyemiyor? Büyüme sorunu ne zamana kadar devam edecek? 2008 krizi gerçekten sona erdi mi? Etkileri yeniden hissedilir mi? Daha büyük bir küresel kriz kapıda mı? Yatırımcı ne gibi önlemler almalı? Döviz kurları ve emtiada hangi seviyeler beklenmeli?’ sorularının yanıtını arayacak.

Alanında Uzman İsimler Bir Arada

İstanbul Medipol Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Kerem Alkin, Kemerburgaz Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Emre Alkin, Sabancı Üniversitesi Finans Kürsü Başkanı Prof. Dr. Özgür Demirtaş, HSBC Bank Küresel Piyasalar Grup Başkanı Fatih Keresteci, Altın ve Para Piyasaları Uzmanı Mehmet Ali Yıldırımtürk, Trakya Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Sadi Uzunoğlu ve Ekonomist Ali Ağaoğlu’nun konuşacağı zirvede Destek Yatırım’ı, Destek Yatırım Menkul Değerler Genel Müdürü Tuna Yılmaz, Destek Faktoring Genel Müdürü Özgür Akayoğlu, Destek Yatırım Menkul Değerler Genel Müdür Yardımcıları Ahmet Mergen ve İnci Özkasnak Özbek ile Araştırma Müdürü Murat Tufan temsil edecek.

Tarih: 11 Haziran 2016 Cumartesi

Yer: Wyndham Grand – Levent

Kayıt karşılama: 09.00-09.30

Paneller: 09.30-13.30

finas_yatirim_ist

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ahmet Kaya - Nereden Bileceksiniz Ahmet Kaya - Kum Gibi Ahmet Kaya - Dışarda Kar Yağıyor Ahmet Kaya - Penceresiz Kaldım Anne Ahmet Kaya - Söyle Ahmet Kaya - Sözüm Şiirlerin Mükemmelidir Ahmet Kaya - Bundan Böyle Yol Yok Ahmet Kaya - Dostum Dostum Ahmet Kaya - Senden Başkasını Seven Delidir Ahmet Kaya - İçimde Ölen Biri