Fuar ve EtkinliklerSon Haberler

2018 Yılı Oil&Gas Semineri Türkiye’de Yapılacak

Offshore ve enerji sektörünü bir araya getiren dünyanın önemli etkinliklerinden biri olan ve Leonardo Helicopters’in bu yıl 10.’sunu gerçekleştireceği Oil&Gas Semineri, 28-29 Kasım 2018 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirilecek.

Kaan Air’ın Türkiye “münhasır” distribütörlüğünü yürütmekte olduğu İtalyan helikopter üreticisi Leonardo Helicopters’in ev sahipliğini üstlendiği Oil&Gas Semineri dünya enerji devlerini Türkiye’de bir araya getiriyor. Bu yıl 10.’su düzenlenen etkinlik 28-29 Kasım 2018 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleşecek.

Offshore’un Dev Buluşması…

Offshore ve enerji sektörünü bir araya getiren dünyanın önemli etkinliklerinden biri olan ve Leonardo Helicopters’in bu yıl 10.’sunu gerçekleştireceği Oil&Gas Semineri Türkiye’de düzenleniyor. Seminerin ana konusu küresel çapta artan enerji ihtiyacı ile birlikte dünyadaki “OFFSHORE” operasyonları olacak.

Sivil Havacılık Genel Müdürü Bahri Kesici ile birlikte sektördeki 150’nin üzerinde önemli ismin katılımıyla gerçekleşecek olan seminerde öne çıkan konular; denizlerden enerji temini, deniz üstü helikopter operasyonlarına olan talebin artışı ve Leonardo Helicopters’in küresel çapta hizmet veren OFFSHORE helikopterlerinin teknoloji sunumu ve analizi olacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu