Son Haberler

3 BOYUTLU BASKI TEKNOLOJİLERİ VE ENDÜSTRİYEL TASARIM FUARI

3 Boyutlu Baskı Teknolojileri ve Endüstriyel Tasarım Fuarı 5-7 Mayıs 2016 tarihlerinde Pullman İstanbul Conventıon Center’da gerçekleştirilecek.

3D Print Expo Turkey

Üçüncü kez 5-7 Mayıs 2016 tarihlerinde Pullman İstanbul Conventıon Center’da düzenlenecek 3 Boyutlu Baskı Teknolojileri Fuarı, Türkiye ekonomisine çok önemli katkılar sağlayacak ve üretim iş yapış şekillerinde büyük yenilikler getirecek.

3D PRIN EXPO, 3 Boyutlu baskı teknolojilerinde meydana gelen son yeniliklerin yanı sektöre yeni katılan firmaların katılımıyla bu sene daha da büyüyecek.

kalip_fuari

3D Print Expo ve Kalıp Fuarı Bir Arada

3 Boyutlu Baskı Teknolojileri Fuarı’nın Kalıp Fuarı ile aynı anda yapılıyor olması büyük bir sinerji yaratacak ve fuarın katılımcısı açısından başarısını artıracak.

3 Boyutlu Baskı Teknolojileri ve Endüstriyel Tasarım Sempozyumu’nda da sektörün otoriteleri konuşacak.

3.3D Prınt Expo Turkey, düzenlenecek konferanslar ve lansmanlar ile teknoloji meraklılarının ve sektör profesyonellerinin buluşma noktası olacak.

Fuarlar 5.Ulusal Kalıpçılık Zirvesi’nde Tanıtıldı

Ulusal Kalıp Üreticileri Birliği (UKUB) Tarafından Düzenlenen 5.Ulusal Zirvesinde Kalıp Fuarı ve 3D Print Expo Turkey 2016 Fuarları tanıtıldı.

1 Ekim 2015 Perşembe günü Kocaeli Workinn Otel’de, kalıpçılık sektöründeki gelişmeleri, sorunları ve çözümlerini ana ve yan sanayi temsilcilerine aktarmanın amaçlandığı, ana ve yan sanayi yöneticilerinin de katılım sağladığı 5.Ulusal Kalıpçılık Zirvesi, 315 kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu