3.Havalimanı İnşaatında Emülzer Farkı | Enerji ve Maden DergisiEnerji ve Maden Dergisi

3.Havalimanı İnşaatında Emülzer Farkı | Enerji ve Maden Dergisi

17 Ocak 2018
Kategori
Son Haberler
Comments 0

Etiketler , , ,

Emülzer, İstanbul’un yeni havalimanı işletmesini üstlenen İGA’nın (Istanbul Grand Airport) çözüm ortaklarından biri oldu.

Birçok prestijli projede yer alan Emülzer, İstanbul’un yeni havalimanı işletmesini üstlenen İGA’nın (Istanbul Grand Airport) çözüm ortaklarından biri oldu. Emülzer, projenin daha yaygın olarak alt yapı gruplarında yer alacaktır. Gerek görüldüğü durumlarda, üst yapıda çeşitli kademelerde de kullanılacaktır.

İstanbul’un 3. Havalimanı, 350’den fazla destinasyon ve yıllık 200 milyon yolcu kapasitesiyle dünyanın en büyük havalimanlarından biri olacak.

Emülzer’den projeye dâhil olmaları hakkında yapılan açıklamada: “3. Havalimanı projesinde, şartname aşamasından ürünlerin sahada uygulamasına kadar İGA yetkilileriyle birçok konuda çözüm ortağı olarak çalıştık. Proje, konumu ve büyüklüğü ile birlikte en son teknoloji unsurlarını da içinde barındırıyor. Bu sebeple kullanılan ürünlerin standartları sağlamasının yanı sıra ”Uygulama Metodu” ve ”Kontrol Listesi” gibi saha testlerinden de geçmesi gerekti.

Emülzer olarak bu aşamaların tümünü sorunsuz olarak aştık. Türkiye’nin likit su yalıtımı konusunda yerli, güvenilir ilk firma ve marka olmanın verdiği güç ile tercih edildik. Proje detaylarındaki çözümlerimiz, istikrarlı üretim ve sevkiyat, projedeki yerimizi perçinledi.” denildi.

İşveren: T.C. Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ)

Ortak Girişim Grubu: Cengiz-Mapa-Limak-Kolin-Kalyon (CMLKK)

İhale Türü ve Süresi: Yap-İşlet-Devret modeli ile 25 yıl.

Comments are closed.

Ahmet Kaya - Nereden Bileceksiniz Ahmet Kaya - Kum Gibi Ahmet Kaya - Dışarda Kar Yağıyor Ahmet Kaya - Penceresiz Kaldım Anne Ahmet Kaya - Söyle Ahmet Kaya - Sözüm Şiirlerin Mükemmelidir Ahmet Kaya - Bundan Böyle Yol Yok Ahmet Kaya - Dostum Dostum Ahmet Kaya - Senden Başkasını Seven Delidir Ahmet Kaya - İçimde Ölen Biri