3.TÜRK İŞ GÜVENLİĞİ VE SAĞLIĞI FUARI | Enerji ve Maden DergisiEnerji ve Maden Dergisi

3.TÜRK İŞ GÜVENLİĞİ VE SAĞLIĞI FUARI | Enerji ve Maden Dergisi

17 Şubat 2018
Comments 0

Etiketler , ,

TOS+H Expo 2018 – 3. Türk İş Güvenliği ve Sağlığı Fuarı, 6-9 Mayıs 2018 tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

6 – 9 Mayıs 2018 tarihleri arasında düzenlenecek olan 3. TOS+H Expo – Türk İş Güvenliği ve Sağlığı Fuarı, İstanbul’da Haliç Kongre Merkezi’nde yapılacak. 3. TOS+H Expo ile eş zamanlı olarak fuar alanının hemen yanında Haliç Kongre Merkezi ana binasında T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından Uluslararası İş Sağlığı ve Güvenliği Kongresi de düzenlenecek.

3.Türk İş Güvenliği ve Sağlığı Fuarı sadece sinerji yaratmakla kalmayıp aynı zamanda iş sağlığı ve güvenliği alanında kapsamlı bir pazarlama ve iletişim platformu oluşmasını sağlayacak. İhtisas ziyaretçileri TOS+H Expo Fuarı ve uluslararası kongre çerçevesinde kişisel korunma, işyerinde sağlık ve güvenlik konularında bilgi edinme ve güncel eğilimler hakkında fikir ve görüş alışverişinde bulunma olanağı elde edecekler.

Comments are closed.

Ahmet Kaya - Nereden Bileceksiniz Ahmet Kaya - Kum Gibi Ahmet Kaya - Dışarda Kar Yağıyor Ahmet Kaya - Penceresiz Kaldım Anne Ahmet Kaya - Söyle Ahmet Kaya - Sözüm Şiirlerin Mükemmelidir Ahmet Kaya - Bundan Böyle Yol Yok Ahmet Kaya - Dostum Dostum Ahmet Kaya - Senden Başkasını Seven Delidir Ahmet Kaya - İçimde Ölen Biri