Fuar ve EtkinliklerSon Haberler

3DEXPERIENCE Forum’un Teması 21. Yüzyıl Endüstri Rönesansı…

3DEXPERIENCE Forum Türkiye, günümüzün ekonomilerini ve toplumlarını şekillendiren 21. Yüzyıl Endüstri Rönesansı ana temasıyla 4 Ekim’de İstanbul Four Seasons Bosphorus Otel’de düzenlenecek.

3D çözümlerinde dünya lideri Dassault Systèmes, 3DEXPERIENCE Forum Türkiye’yi 4 Ekim’de İstanbul Four Seasons Bosphorus Otel’de düzenleyecek. Bu yılki forum, günümüzün ekonomilerini ve toplumlarını şekillendiren 21. Yüzyıl Endüstri Rönesansı’na odaklanacak.

Bu rönesans, farklı birçok sektörü değiştirmekle kalmayacak, aynı zamanda gerçek ve sanalın birleşmesinin, dünyayı görmenin, icat etmenin, üretmenin ve iş yapmanın yeni yollarını açacak. Aynı şekilde endüstriler ve teknolojiler arası etkileşimin de yeni yollarını açacak. Bu kavram, forumda Dassault Systèmes Türkiye Ülke Müdürü Elif Gürdal tarafından detaylarıyla anlatılacak.

Bu Özel Etkinlikte Aşağıdaki Temalara Değinilecek:

Türk Havacılık ve Uzay Sanayii (TUSAŞ), BMC, YILMADEN ve AKKA Technologies gibi endüstri lideri firmaların konuşmaları ile Endüstri Rönesansı’nın yenilikleri, fırsatları ve temel zorlukları…

Şirket değer zincirinde entegre ve işbirliğine dayalı bir iş etkinliği nasıl planlanır, geliştirilir, yönetilir ve optimum hale getirilir?

Yeni verimlilik standartlarına nasıl ulaşılır ve daha önce imkânsız olan projeler nasıl hayata geçirilir?

-Dassault Systèmes’in globaldeki endüstri stratejisini sunacak olan Dassault Systèmes EUROMED İdari Direktörü Gianluca GONELLA,

Türk Havacılık ve Uzay Sanayii’nin Milli Muharip Uçak Projesi‘ni ve 3DEXPERIENCE platformunun Havacılık ve Savunma endüstrisindeki değerini tartışmak için Dassault Systèmes Havacılık ve Savunma Endüstrisi Genel Başkan Yardımcısı Patrick FARDEAU,

Madencilik sektöründe dijital dönüşüm çerçevesinde 3DEXPERIENCE platformunun değerini vurgulamak için YILMADEN Holding’in İcra Kurulu Başkanı Alp MALAZGİRT.

Peki, Forumda Başka Ne Var?

Konuk olarak, çok sayıda göz alıcı çeşitli canlı uygulamanın sergilendiği deneysel bir alan olan Experience Playground yani Deneyim Alanına da etkinlik boyunca erişim sağlayabileceksiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu