Son Haberler

3T TEKNOLOJİ ZİRVESİ

14.Uluslararası Metal İşleme, Kalıp, Otomasyon ve Kaynak Teknolojileri Fuarı 10-13 Mart 2016 tarihlerinde Fuar İzmir’de gerçekleşecek.

13 yıldır yerli ve yabancı birçok firmayı bir araya getiren 3T 2016, Uluslararası Metal İşleme, Kalıp, Otomasyon ve Kaynak Teknolojileri Fuarı, 10-13 Mart 2016 tarihleri arasında Türkiye’nin yeni ve modern bir fuar alanı olan Fuar İzmir’de 14’üncü kez düzenlenecek.

Metal işleme sektörü‘nün İzmir buluşması 3T Fuarı, yalnızca Egeli sanayicilerin değil, yurt dışında ve yurt genelinde sektörle ilgili tüm sanayicilerin ihtiyaçlarına bir bütün olarak çözüm sunuyor. Dünyada Makine, Kalıp, Otomasyon ve Kaynak alanıyla ilgili üretilen tüm teknolojileri aynı anda sunan 3T Fuarı, yatırımları için en doğru kararı vermek isteyen sanayiciler için çok önemli bir teknoloji platformu olarak öne çıkıyor.

Ücretsiz Otobüs Servisleri

Yağmur Fuarcılık, 3T Fuarı’na doğrudan yatırımcı ve talepkar firmaları çekmek amacıyla sanayisi gelişmiş illerden ücretsiz otobüs servisleri düzenliyor. Madeni Eşya Odaları, Sanayi ve Ticaret Odaları, çeşitli Meslek Odaları ile işbirliği yapılarak düzenlenen organizasyonlarda Konya, Adapazarı, Kayseri, Adana, Gaziantep, Eskişehir, Bilecik, Çanakkale gibi Türkiye’nin farklı illerinden gelen alım heyetlerinin fuar katılımcıları ile buluşması sağlanıyor.

3T 2016 Teknoloji Zirvesi ziyaretçileri ise aynı anda dünyanın pek çok ülkesinden gelen firmaların yeni teknolojileri ile tanışma fırsatı yakalamakta, yeni projeler, yatırımlar ve araştırmalar için zaman ve enerji kaybı ortadan kalmaktadır. Tüm sistem ve makineleri teknolojik düzey ve fiyat yönünden karşılaştırabilmektedirler.

Siz de metal işleme sektörünün bu büyük buluşmasının bir parçası olmak ve yüzlerce sektör lideri katılımcım firma arasında yer alarak rekabetin gerisinde kalmak istemiyorsanız 3T 2016 Fuarı’nı kaçırmayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu