Son Haberler

4.ELEKTRİK TESİSAT ULUSAL KONGRE VE SERGİSİ

Elektronik, elektrik, mühendislik ve aydınlatma sektörlerini bir araya getiren Elektrik Tesisat Ulusal Kongre ve Sergisi’nin 4’üncüsü 21-24 Ekim 2015 tarihlerinde İzmir’de gerçekleştirilecek.

TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) İzmir Şubesi tarafından düzenlenen 4.Elektrik Tesisat Ulusal Kongre ve Sergisi, 21-24 Ekim 2015 tarihlerinde elektrik sektörünün en önemli buluşmasına ev sahipliği yapacak.

EMO İzmir Şubesi tarafından İzmir Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde gerçekleştirilecek etkinliğin amacı, meslek alanına ilişkin gelişmelerin izlenmesi, üniversiteler ile sanayi arasında işbirliğinin sağlanması, mühendislik uygulamalarının ve etkileşim içinde bulunan diğer alanlardaki bilimsel ve teknolojik gelişmelerin sunulması, değerlendirilmesi ve tartışılması olarak açıklandı.

Kongre ve sergi etkinliklerinin ilki 2009 yılında 1024 kişinin katılımıyla; ikincisi 2011 yılında 1348 kişinin katılımıyla; üçüncüsü ise 2013 yılında 4476 kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Etkinliklerin bir yenisi olan kongre ile eşzamanlı gerçekleştirilecek sergiye, Türkiye’nin birçok bölgesinden elektrik, elektronik, enerji, otomasyon, aydınlatma alanında faaliyet gösteren sektör profesyonellerinin katılımı sağlanacak, teknolojik gelişmeler katılımcılar ile buluşacak.

IV.Elektrik Tesisat Ulusal Kongre ve Sergisi kapsamında gerçekleştirilecek organizasyonlar:

  • II.Güç ve Enerji Sistemleri Sempozyumu
  • VIII.Ulusal Aydınlatma Sempozyumu
  • III.Yapı Elektronik Sistemleri Sempozyumu
  • Serbest Müşavir Mühendis (SMM) Forumu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu