Fuar ve EtkinliklerSon Haberler

4.TurSEFF Yenilenebilir Enerji̇ ve Kaynak Verimliliği Seminerleri

Türkiye Sürdürülebilir Enerji Finansman Programı TurSEFF tarafından 5 ilde düzenlenecek olan “Yenilenebilir Enerji ve Kaynak Verimliliği Seminerleri”nin dördüncüsü 5 Aralık 2018 tarihinde İstanbul’da gerçekleştirilecek.

Türkiye Sürdürülebilir Enerji Finansman Programı – TurSEFF, 5 ilde gerçekleştireceği “Yenilenebilir Enerji ve Kaynak Verimliliği Seminerleri”nin dördüncüsünü 5 Aralık 2018 tarihinde Marmara Belediyeler Birliği’nin ev sahipliğinde İstanbul’da düzenleyecek. Potansiyel yenilenebilir enerji ve kaynak verimliliği yatırımlarının özellikleri, finansmanı, uygulama yöntemleri ve başarılı örneklerinin paylaşılacağı seminer, yerel yönetim ve özel sektör temsilcilerini buluşturacak.

Kamu ve özel sektörün Sürdürülebilir Enerji ve Kaynak Verimliliği yatırımları için finansman sağlamak üzere Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD) tarafından geliştirilen ve Avrupa Birliği (AB) tarafından desteklenen Türkiye Sürdürülebilir Enerji Finansman Programı (TurSEFF), 2010 yılından bugüne kadar 1000’den fazla Sürdürülebilir Enerji ve Kaynak Verimliliği projesine 570 milyon €’dan fazla finansman sağladı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu