Son Haberler

5.BARAJLAR VE HES FUARI

Baraj ve hidroelektrik santralleri sektörünün ilk ve tek buluşma noktası olan Barajlar ve HES Fuarı 5. kez 29-31 Mart 2018 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek.

29-31 Mart 2018 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi‘nde gerçekleşecek olan Barajlar ve HES Fuarı, endüstrinin önde gelenlerini ağırlamaya hazırlanıyor. Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü’nün (DSİ) ve ilgili bakanlıkların desteği ile gerçekleşen sektörün en önemli buluşma noktası Barajlar ve HES Fuarı, 29-31 Mart 2018 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek.

Barajlar ve HES Fuarı, baraj ve hidroelektrik santrallerinin yapım, işletim, tasarım, müşavirlik hizmetleri, otomasyon,  daimi teçhizat, enerji tesislerinde bakım, onarım ve servis ürün gruplarında yer alan firmaları bir araya getirecek.

Demos Fuarcılık organizasyonuyla beş yıldır büyüyerek gerçekleştirilen Baraj ve HES Fuarı, gerek kamu gerekse özel sektöre yön veren sektör temsilcilerini bir araya getirerek ülkemizin sahip olduğu potansiyelin gelişimini arttırmak, sektöre yeni bir ivme katmak açısından enerji alanında bilinen ve takip edilen ticari bir platform olmuştur.

FUAR HAKKINDA DETAYLI BİLGİYE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu