Son Haberler

5 KG’LIK KIRICI SERİSİNE YENİ ÜRÜN

Bosch Elektrikli El Aletleri Professional serisine yeni katılan 5 kilogramlık kırıcı GSH 501, zorlu uygulamalar için dayanıklı ve güçlü bir seçenek sunuyor.

bosch_kirici_aletProfesyonel kullanıcıların yeni gözdesi olmaya aday Bosch GSH 501, darbe enerjisi ile yüksek kırma performansını garanti ediyor. Kırıcı, güçlendirilen darbe mekanizması ile uzun süre kullanım ömrü vaat ederken, zorlu uygulamalar için geliştirilmiş yüksek giriş gücü ve darbe etkisine sahip bulunuyor. GSH 501, uygun fiyatı ve uzun kullanım ömrüyle dikkat çekiyor.

Bosch‘un 5 kilogramlık kırıcı serisine yeni eklenen GSH 501, zor uygulamalar için dayanıklı ve güçlü bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor.

SDS-max uç giriş sistemine sahip Bosch kırıcılar, inşaat şantiyelerinde kullanım için tasarlanmış güçlü araçlardır. Sağlamdır ve rahat kullanım olanağı sağlar.

Daha rahat çalışma, daha az yorgunluk hissi

Yüksek performans için geliştirilmiş gövde yapısı ile darbe etkisini kullanıcıya daha az yansıtan GSH 501, yumuşak kavraması sayesinde daha rahat çalışma ve daha az yorgunluk hissi oluşturuyor. SDS Max uç girişine sahip olan yeni ürün, geliştirilmiş Vario-Lock keski pozisyonu ile daha rahat ayarlanabiliyor.

GSH 501 Teknik Özellikler
Giriş gücü [W] 1100
Darbe enerjisi [J] 7,5
Yüksüz hızı [rpm] 0-1100
Nominal devir sayısında darbe sayısı [bpm] 2850
Ağırlık [kg] 5.6 kg
Uç girişi SDS-max

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu