Son Haberler

II.ENERJİ VERİMLİ ÜRÜNLER FUARI

ENIPE – II. Enerji Verimli Ürünler Fuarı, 23-26 Kasım 2017 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezinde gerçekleştirilecek.

Enerji Verimliliği Derneği ve İstanbul Dünya Ticaret Merkezi tarafından düzenlenen ENIPE – II. Enerji Verimli Ürünler Fuarı 23-26 Kasım 2017 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezinde gerçekleştirilecek.

2023’de dünyanın ilk 10 ekonomisi arasında olmayı hedefleyen Türkiye’de ilk defa “daha az enerji ile daha fazla üretimin anahtarı” başlığında, “Enerjide Verimlilikten Tasarrufa 360” teması ile “ENIPE – II. Enerji Verimli Ürünler Fuarı” düzenlenecek.

Verimlilik ve Tasarruf Terimleri Ortak Paydada Buluşuyor

“Enerjinin etkin ve verimli kullanılabilmesi için farkındalık oluşturmak” temasını benimseyen Fuar, sanayide enerji verimliliği ve bireylerin günlük yaşamında zamandan ve tüm kaynaklardan tasarrufu için çalışan ürün, hizmet ve teknolojiler çevresinde verimlilik ve tasarruf terimlerini ortak paydada bir araya getiriyor.

ENIPE, enerjiyi verimli kullanan işletmelerin faturalarını yüzde 30 azaltabileceğine dikkat çekiyor. Aynı şekilde günlük hayatta bireyler basit yöntem ve araçlar ile yılda 4’te 1 oranında maddi tasarruf sağlayabilirler. Siz de bu etkinliğe ayıracağınız en az 2 gün ile günlük hayatta harcadığınız enerji ve zamanın verimliliğini artırabilirsiniz.

KOSGEB desteği bulunan Fuar, “Verimlilik” ve “Tasarruf” kavramlarına olan döngüsel yaklaşımı 360 ile ifade ediyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu