Son Haberler

6. WESF İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

6.Dünya Sürdürülebilir Enerji Forumu (6. WSEF), 27-29 Ekim 2016 tarihleri arasında Viyana’da gerçekleştirilecek.

Entegre edilmiş sürdürülebilir şehir çözümleri ve girişimcilik, sürdürülebilir ulaşım, atık-çevre, enerji ve toplum gibi alanları içerecek olan 6.Dünya Sürdürülebilir Enerji Forumu (6. WSEF), 27-29 Ekim 2016 tarihleri arasında Viyana’da gerçekleştirilecek. Foruma kayıt için son başvuru tarihi: 16 Ekim 2016

6.WSEF’in katılımcıları uluslararası enerji, çevre, ulaşım konularında uzmanlar ve şirket temsilcileridir.

WSE İnisiyatifi tüm dünyada 76’in üzerindeki delegasyon liderleri ile temsil edilmektedir. Başlıca ülkeler Çin, Yunanistan, İngiltere, Fransa, Güney Afrika, Türkiye, ABD ve diğer ülkeler sayılabilir.

Bu sene hem Türkiye’den hem de dünyadan gelecek kamu ve özel kuruluş çalışanlarına ve mühendislere Enerji ve Çevre konularında Avusturya’daki teknolojilerin tanıtımının yapılması hedefleniyor.

Entegre Edilmiş Sürdürülebilir Şehir Çözümleri

Üç gün boyunca konferans, teknik gezi ve şehir ziyaretleri (Viyana ve Güssing) ile sizleri Viyana’da ağırlayacağız. Viyana 2015 yılında dünyada en yaşanılabilir şehir seçilmiştir:

Yenilenebilir Enerji

Ulaşım / Alt Yapı

Çevre Çözümleri – Çöpten Enerji ve Atık Yönetimi

Toplumun katılımı

Kimler Katılmalı?

6.WSEF, tüm dünyadan sürdürülebilir enerji, ulaşım, çevre konularının çözümleriyle ilgilenen profesyonelleri davet etmektedir.

Belediye Başkanı, Karar alıcı makamlar, Şehir plancıları ve mimarlar, Şirketler (enerji, çevre, ulaşım), Dernekler, Vakıflar, Eğitim kurumları

Nerede?

GRAND HOTEL WIEN Konferans Salonu Karntner Ring 9, 1010 Viyana – Avusturya

Son Başvuru Tarihi: 16 Ekim 2016

6.Dünya Sürdürülebilir Enerji Forumuna kayıt olmak için, lütfen kayıt formunu http://www.wsein.org/tr/forum/kayit/ doldurunuz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu