Son Haberler

YEŞİL İŞ KONFERANSI

7.Yeşil İş Konferansı, 8-9 Ekim tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştirilecek.

Sürdürülebilirlik Akademisi tarafından bu yıl 7.’si gerçekleştirilecek olan ‘Yeşil İş 2015: Sürdürülebilir İş Buluşması’ 8-9 Ekim tarihlerinde Park Bosphorus Hotel İstanbul’da gerçekleşecek.

Geleneksel modellerinden sürdürülebilir iş modellerine geçişi hızlandırmak hedefiyle sürdürülebilir iş dünyası paydaşlarını bir araya getirecek olan 7. Yeşil İş Konferansı’na Stratejik Çözüm Ortağı olarak enerji yönetiminde global uzman Schneider Electric destek verecek.

Yeşil İş Konferansı bu yıl ‘Yenilenebilir Enerji ve Enerji Yönetimi’, ‘Etkin Kaynak Yönetimi’, ‘Döngüsel Ekonomi’, ‘Sürdürülebilir Binalar’, ‘Sürdürülebilir Belediyeler’, ‘Sürdürülebilirlik Endeksi ve Şeffaf Raporlama’, ‘Sürdürülebilir Finansman’, ‘Tedarik Zinciri’ ana başlıklarında düzenlenecek oturumlara ev sahipliği yapacak.

Konferansın açılış konuşmasını, Schneider Electric Türkiye Ülke Başkanı Bora Tuncer gerçekleştirecek.

“Tüm enerjimizi sürdürülebilir bir gelecek için harcıyoruz”

Enerjiye erişimin temel bir insan hakkı olduğuna inanan Schneider Electric, gezegenimiz üzerindeki herkesin güvenli, güvenilir, verimli ve sürdürülebilir enerjiye erişimi için yenilikçi çözümler geliştiriyor, sosyal sorumluluk projelerine imza atıyor.

yeşil_iş_buluşma015

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu