Son Haberler

ARALIK 2015 FUAR TAKVİMİ

Aralık ayında gerçekleştirilecek fuar, kongre ve sempozyum ve etkinlikler…

ADANA AMBALAJ FUARI 2015

9.Ambalaj ve Plastik Malzeme ve Makineleri, Paketleme İşlemleri ve Kauçuk Fuarı 2-5 Aralık 2015 tarihlerinde TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştiriliyor.

Tüyap Adana Fuarcılık A.Ş. organizasyonuyla yapılan fuar, Ambalaj ve Plastik Malzeme ve Makineleri, Paketleme İşlemleri ve Kauçuk (Etiket Özel Bölümü) sektörlerinden ürün ve hizmet gruplarını bir araya getiriyor.

EYAFEXPO – ENGELSİZ YAŞAM FUARI

Engellilere Özel Ürünler, Hizmetler, Özel Eğitim Kurumları alanlarında temsilcileri buluşturan Eyafexpo – Engelsiz Yaşam Fuarı 3-6 Aralık 2015 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy’de düzenleniyor.

Görme, işitme, Ortopedik ve Zihinsel Özürlüler için Tasarlanmış Araç Gereç, Teknoloji ve Hizmetler, Mimari, Çevre, Ulaşım ve Kent Çözümler, Özel Eğitim Hizmetleri gibi ürün ve hizmet gruplarının yer alacağı fuarın organizasyonunu MBA Grup Uluslararası Fuarcılık Ltd. Şti   üstleniyor.

PLAST EURASIA İSTANBUL 2015

25.Uluslararası İstanbul Plastik Endüstrisi Fuarı 3-6 Aralık 2015 tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi İstanbul’da yapılıyor.

Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. organizasyonuyla düzenlenen fuar, Plastik Makineleri, Kimyasallar, Hammaddeler, Kalıp, Isı, Kontrol Cihazları, Hidrolik-Pnömatik sektörlerine hitap ediyor.

Fuar; Enjeksiyon, Şişirme Film, Poşet Kesme, Flexo Baskı Makineleri, Extruderler, Mühendislik Plastikleri Polimerler, Granül, Enjeksiyon Kalıpları, Rezistanslar, Test Cihazları gibi ürün ve hizmet grupları ile ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor.

GAYRİMENKUL YATIRIM FUARI 2015

Çukurova Gayrimenkul ve Proje Yatırımı konusu ile kapılarını açan Gayrimenkul Yatırım Fuarı 2015, Adana HiltonSA   ‘da 4-6 Aralık 2015 tarihlerinde ziyaretçileriyle buluşmaya devam ediyor.

Gayrimenkul, Proje, Emlak Finansmanı gibi ürün ve hizmet gruplarını bir araya getiren fuarın organizatörlüğünü Elka Fuarcılık Ltd. Şti. üstleniyor.

OTOMASYON FUARI 2015

Eski adı Belex 2015 olan Bursa 13.Uluslararası Elektrik, Elektronik ve Makine Otomasyon Fuarı 10-13 Aralık 2015 tarihlerinde Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Tüyap Bursa Fuarcılık A.Ş. organizasyonuyla düzenlenecek fuarda Elektrik, Elektronik, Otomasyon, Aydınlatma ve İletişim sektöründe hizmet veren kişi ve kuruluşlar bir araya gelecek.

BURSA 14.ULUSLARARASI METAL İŞLEME TEKNOLOJİLERİ FUARI

Metal İşleme Makineleri, Kaynak, Kesme, Delme Teknolojileri, El Aletleri, Pnömatik, Hidrolik (Depolama ve İstifleme Özel Bölümü) sektörlerini buluşturacak fuar, 10-13 Aralık 2015 tarihlerinde düzenlenecek.

Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek fuarın organizasyonu, Tüyap Bursa Fuarcılık A.Ş. tarafından yapılacak.

İŞ VE İŞ GÜVENLİĞİ, SAĞLIĞI VE EKİPMANLARI FUARI

İş ve İş Güvenliği, Sağlığı ve Ekipmanları Fuarı 10-13 Aralık 2015 tarihlerinde Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde yapılacak.

İş Güvenliği Ekipmanları, Endüstriyel Malzemeler konularını içere fuarın organizasyonunu Tüyap Bursa Fuarcılık A.Ş. yapacak.

BURSA 7.SAC İŞLEME TEKNOLOJİLERİ FUARI

Sac, Boru, Profil, İşleme Teknolojileri ve Yan Sanayileri sektörlerinde hizmet veren temsilcileri bir araya getirecek fuar, 10-13 Aralık 2015 tarihlerinde Tüyap Bursa Fuarcılık A.Ş. organizasyonuyla Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.

BURSA DEMİR-ÇELİK 2015

Demir, Çelik, Döküm, Demir Dışı Metaller, Ürün ve Üretim Makineleri Fuarı 10-13 Aralık 2015 tarihleri arasında Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Demir-Çelik Ürünleri,  Dökümhaneler,  Döküm Teknolojileri, Demir Dışı Metaller, Paslanmaz Ürünler, Refrakter Malzemeleri, Kimyasal Ürünler, Kalite Kontrol, Isıl İşlem Teknolojileri, Hammaddeler gibi ürün ve hizmet gruplarının bir arada olacağı fuar, Tüyap Bursa Fuarcılık A.Ş. organizasyonuyla ziyaretçilerini ağırlayacak.

KALIP AVRASYA 2015

Bursa 8.Kalıp Teknolojileri ve Yan Sanayiler Fuarı 10-13 Aralık 2015 tarihlerinde Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.

Tüyap Bursa Fuarcılık A.Ş. organizasyonuyla yapılacak fuar, Kalıp Teknolojileri ve Yan Sanayi temsilcilerini bir araya getirecek.

TRANSİST 2015

6.İstanbul Ulaşım Teknolojileri, Araçları ve Ürünleri, Sistemleri Sempozyum ve Fuarı 17-19 Aralık 2015 tarihlerinde Toplu Ulaşım Sektöründeki Hizmetler ve Ürünler konularıyla kapılarını açacak.

İstanbul Kongre Merkezi’nde İnfoloji Fuarcılık A.Ş. organizasyonuyla yapılacak fuarda; Karayolu, Denizyolu ve Raylı Sistem Araçları, Ücretlendirme Sistemleri, Trafik Kontrol, Yönetim ve Bilgi İşlem Sistemleri, Altyapı ve Planlama Sistemleri hakkında ürün ve hizmet grupları yer alacak.

İZMİR İNOVASYON VE KONUT FUARI

İnovasyon ve Konut Projelerini içeren İzmir İnovasyon ve Konut Fuarı 24-27 Aralık 2015 tarihlerinde İzmir Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Fuar organizasyonu Aktif Fuarcılık Ltd. Şti. tarafından yapılacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu