ARNAVUTKÖY YABANCI YATIRIMCILARIN RADARINDA | Enerji ve Maden DergisiEnerji ve Maden Dergisi

ARNAVUTKÖY YABANCI YATIRIMCILARIN RADARINDA | Enerji ve Maden Dergisi

15 Haziran 2016
Kategori
Son Haberler
Comments 0

Etiketler , , , , ,

Mega projelerin etkisiyle Arnavutköy’de arsa fiyatları yüzde 50 artış gösterdi. Yabancı yatırımcılar da gözünü Arnavutköy’e çevirdi.  

Üçüncü havaalanı, üçüncü köprü gibi mega projelerin geçiş noktasında olması nedeniyle yüksek getiri potansiyeline ulaşan Arnavutköy’de son 1 yılda arsa fiyatları hızla arttı. Arsa fiyatlarının yüzde 50 artış göstermesiyle Arnavutköy, yabancı yatırımcıların da ilgi odağı oldu.

İstanbul’da yatırımcıların yeni gözdesi olan Arnavutköy yüksek getiri potansiyeli ile öne çıkarken, hızla değerlenen bölgeden arsa sahibi olmak isteyen yabancı yatırımcılar harekete geçti.

ibrahim_ozbek“Bugün alınacak bir metrekarelik bir arsa bile yarın çok değerli bir yatırıma dönüşecek”

Arnavutköy’ün önemli projelerle birlikte İstanbul’un en yeni ve dördüncü büyük ilçesi konumuna geldiğine dikkat çeken Uzman Arsa Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Özbek, bölgeye yabancı yatırımcıların da ilgi göstermeye başladığını belirtti.

İbrahim Özbek Arnavutköy’den bugün alınacak bir metrekarelik bir arsanın bile yarın çok değerli bir yatırıma dönüşeceğini ifade ederek, bölgeyle özellikle Suudi Arabistan, Lübnan, Katar ve Kuveyt’ten yabancı yatırımcıların ilgilendiğini aktardı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ahmet Kaya - Nereden Bileceksiniz Ahmet Kaya - Kum Gibi Ahmet Kaya - Dışarda Kar Yağıyor Ahmet Kaya - Penceresiz Kaldım Anne Ahmet Kaya - Söyle Ahmet Kaya - Sözüm Şiirlerin Mükemmelidir Ahmet Kaya - Bundan Böyle Yol Yok Ahmet Kaya - Dostum Dostum Ahmet Kaya - Senden Başkasını Seven Delidir Ahmet Kaya - İçimde Ölen Biri