ASCENDUM MAKİNA YENİ CEYLAN KAYSERİ ŞUBESİ AÇILIYOR | Enerji ve Maden DergisiEnerji ve Maden Dergisi

ASCENDUM MAKİNA YENİ CEYLAN KAYSERİ ŞUBESİ AÇILIYOR | Enerji ve Maden Dergisi

18 Mayıs 2017
Kategori
Son Haberler
Comments 0

Etiketler , , , , ,

ASCENDUM Makina, 19 Mayıs tarihinde açılışını yapacağı yeni Ceylan Kayseri Şubesi ile sektörde fark yaratmaya hazırlanıyor.

Müşterilerine daha yakın olmak ve hizmet kalitesini daima zirvede tutmak için çalışan ASCENDUM Makina, yeni Ceylan Kayseri Şubesi’nin açılışına hazırlanıyor. 19 Mayıs Cuma günü gerçekleşecek açılışla birlikte, Kayseri bölgesi iş makinesi satış ve satış sonrası hizmetleri konusunda bugüne kadar yapılan hizmetlerin kalitesini arttırıyor.

Türkiye’nin geneline yayılmış geniş hizmet ağını büyütmeye odaklanan ASCENDUM Makina, 19 Mayıs tarihinde açılışını yapacağı yeni Ceylan Kayseri Şubesi ile yeni başarılara “Merhaba!” diyor.

SDLG Makinelerinin Demo Gösterimleri Olacak

Yeni Ceylan Kayseri Şubesi’nin açılışı Kayseri-Melikgazi’de bulunan tesisin yeni yerinde gerçekleşecek. Karşılama konuşmaları ve açılış merasimiyle misafirlerine hoş geldin diyecek olan ASCENDUM Makina ve Ceylan ekipleri, ardından düzenlenecek kokteyl ile konuklarına trio müzik grubunun dinletisini sunacak. İş makinelerinin sergileneceği açılış alanında aynı zamanda SDLG makinelerinin de demo gösterimleri olacak.

Uzman Ekip Niğde, Nevşehir ve Sivas’a da Hizmet Verecek

Faaliyetlerine 1982 yılında Gaziantep’te kurulan tesisle başlayan Ceylan, 2000 yılından beri başarılı bir şekilde Volvo İş Makinaları bayiliğini yürütüyor. Hazırlıkları tamamlanan yeni Ceylan Kayseri Şubesi’yle de bu başarıyı bir adım daha ileri taşımak için kolları sıvıyor. Yeni tesisin toplam 5 bin m² alanda hizmet vereceğini söyleyen ASCENDUM Makina Operasyon Direktörü Tolga Polat; “Tesiste, her biri alanında uzman personellerden oluşan ekip, Kayseri’nin yanı sıra Niğde, Nevşehir ve Sivas şehirlerine de hizmet verecek.” diyor.

Kaliteli hizmet ayrıcalığı yaşatacak

Yeni Ceylan Kayseri Şubesi’yle birlikte, iş makineleri anlamında bölgedeki önemli eksikliklerin artık tarihe karışacağını söyleyen Tolga Polat, “Gerek alan bazlı büyüme gerekse ekipteki görev tanımı ve kişi sayısının artmasıyla ASCENDUM Makina bölgedeki tüm müşterilerine;

– Uluslararası standartlarda satış ve satış sonrası servis imkânları,

– Geniş yedek parça bulunurluğu,

– Hızlı teknik çözümler,

sunarak, Kayseri bölgesinin tüm ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılayacak. Bu sayede tüm Volvo İş Makinaları ve SDLG müşterileri, memnuniyetlerini arttıracak kalitede hizmet ayrıcalığı yaşamanın keyfine varacak.” dedi.

Hizmet Gücünü ve Performansını Artıracak

Ceylan Otomotiv Genel Müdürü Hakan Karaalp ise, yeni şubeyle birlikte hem hizmet gücünü hem de bölgedeki performanslarını arttıracaklarına dikkat çekerek, “Yeni Kayseri şubesiyle birlikte artık müşterilerimize daha yakın olacağız ve onlara iyi hizmeti çok daha hızlı bir şekilde verebileceğiz.” diye ekliyor.

Türkiye geneline yayılmış geniş hizmet ağını büyütmeye odaklanan ASCENDUM Makina, tüm iş ortaklarını yeni Ceylan Kayseri Şubesi’nin açılışına davet ediyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir