Becker’den Müşterilerine Ücretsiz Teknik Eğitim... | Enerji ve Maden DergisiEnerji ve Maden Dergisi

Becker’den Müşterilerine Ücretsiz Teknik Eğitim... | Enerji ve Maden Dergisi

25 Mayıs 2018
Comments 0

Etiketler , , , , ,

Endüstriyel otomasyon sistemleri üreticisi Becker, Türkiye’deki müşterileri için İzmir ve İstanbul’da düzenlediği teknik eğitimde, ürünlerindeki son teknolojik gelişmeleri müşterilerine aktardı.

Endüstriyel otomasyon sistemleri üreticisi Becker, Türkiye’deki müşterileri için İzmir ve İstanbul’da düzenlediği teknik eğitimde, ürünlerindeki son teknolojik gelişmeleri müşterilerine aktarma fırsatı buldu. Becker Antriebe Teknik Eğitim Müdürü Norbert Huttel ve İhracat Müdürü Benjamin Füllgrabe’nin verdiği eğitim; panjur, tente, pergole ve akıllı ev sistemlerinin satış ve montajını yapan şirketlerin çalışanları tarafından yoğun ilgi gördü.

Yazganoğlu: “Türkiye’de hızla gelişen inşaat sektörü, yüksek teknolojili ve kaliteli ürünlere olan ihtiyacı da artırıyor”

Becker Türkiye Genel Müdürü Erdinç Yazganoğlu, şirketin müşterileri ile ortak değer yaratma hedefinin en önemli parçasının teknik eğitim desteği olduğunu belirterek, “Bu eğitimler için Almanya’dan iki yöneticimizi davet ettik. Tüm gün süren bu eğitimlerde müşterilerimiz karşılaştıkları sorunları ve öğrenmek istediklerini bire bir sorabiliyor. Hem sektörümüzdeki hem de ürünlerimizdeki son trendler ve yeni teknolojileri tanıma fırsatı buluyor. Ücretsiz olarak düzenlediğimiz bu eğitimlerin devamını planlıyoruz. Türkiye’de hızla gelişen inşaat sektörü, yüksek teknolojili ve kaliteli ürünlere olan ihtiyacı da artırıyor. Alman kalitesi ve güvencesini yansıtan ürünlerimiz, satış sonrası 7 gün 24 saat sağladığımız teknik desteğimiz ve eğitim çalışmalarımız ile fark yaratıyoruz.” dedi.

Becker’in Türkiye’deki pazar payını her yıl artırdığına dikkat çeken Yazganoğlu, yeni nesil sessiz motor Evolution ve hassas engel tanımalı +Prof Motor ve B-Tronic Akıllı Ev Sistemi’nin de Becker müşterileri tarafından ilgiyle karşılandığını söyledi.

İzmir Anemon Fuar Oteli ve İstanbul Gönen Oteli’nde düzenlenen teknik eğitimler, Katılım Belgeleri’nin takdimi ile son buldu.

Comments are closed.

Ahmet Kaya - Nereden Bileceksiniz Ahmet Kaya - Kum Gibi Ahmet Kaya - Dışarda Kar Yağıyor Ahmet Kaya - Penceresiz Kaldım Anne Ahmet Kaya - Söyle Ahmet Kaya - Sözüm Şiirlerin Mükemmelidir Ahmet Kaya - Bundan Böyle Yol Yok Ahmet Kaya - Dostum Dostum Ahmet Kaya - Senden Başkasını Seven Delidir Ahmet Kaya - İçimde Ölen Biri