Son Haberler

Berdan Cıvata Finlandiya Türkiye Büyükelçisi’ni Ağırladı

Berdan Cıvata ticari faaliyetlerini ve dostluklarını pekiştirmek üzere Finlandiya Türkiye Büyükelçisi Päivi Kairamo’yu entegre tesislerinde ağırladı.

Yenilenebilir enerji, çeşitli altyapı ve üst yapı projeleri ve otomotiv gibi pek çok sektöre çelik bağlantı elemanları üreten Berdan Cıvata ticari faaliyetlerini ve dostluklarını pekiştirmek üzere Finlandiya Türkiye Büyükelçisi Päivi Kairamo’yu entegre tesislerinde ağırladı.

Türkiye’de sektöründe tek akrediteli laboratuvara sahip olan ve ülkenin gururu mega projelerin en büyük ölçekli bağlantı elemanları üreticisi olan Berdan Cıvata ihracat faaliyetlerine de oldukça önem veriyor. Hâlihazırda 50’den fazla ülkeye ihracat yapan Berdan Cıvata, özellikle rüzgar enerjisi ve altyapılar sektörlerinde Kuzey Avrupa ülkeleri ile işbirliğini geliştirmeyi amaçlıyor.

Berdan Cıvata, Türkiye-Finlandiya dostluk köprüsünü, ticaretlerini artırarak sağlamlaştırmayı hedefliyor…

Finlandiya Türkiye Büyükelçisi Bayan Päivi Kairamo’nun ve Konsolos Bayan Liisa Uschanov-Eskelinen’in ziyareti sırasında şirketlerinin tarihçesi, uzmanlık alanları, Finlandiya ile ticari faaliyetlerini ve potansiyelini aktaran Berdan Cıvata Yönetim Kurulu üyeleri Türkiye-Finlandiya dostluk köprüsünü, ticaretlerini artırarak sağlamlaştırmayı hedeflediklerini ifade ettiler.

Finlandiya’nın büyük altyapı şirketlerinin tedarikçisi olan Berdan Cıvata’yı yakından tanıma fırsatı bulduğu için memnuniyetlerini dile getiren Büyükelçi Kairamo, ticari faaliyetlerin geliştirilmesi için Finlandiya Büyükelçiliği olarak gerekli desteği vereceklerini belirttiler.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu