Son Haberler

BETON 2016

‘Beton 2016 Hazır Beton, Agrega, İnşaat Teknolojileri ve Ekipmanları Fuarı’ 18-20 Şubat 2016 tarihleri arasında Congresium Ankara’da düzenlenecek.

Türkiye Hazır Beton Birliği (THBB) tarafından düzenlenen ‘Beton 2016 Hazır Beton, Agrega, İnşaat Teknolojileri ve Ekipmanları Fuarı’nın sekizincisi 18-20 Şubat 2016 tarihleri arasında Congresium Ankara’da yapılacak.

İnşaat, hazır beton, agrega sektörleri ile ilgili son teknolojik ürünler, araç, makine ve ekipmanlar, hizmet ve donanımlar sergilenecek.

İnşaat, Hazır Beton ve Agrega Sektörleri Bu Fuarda Buluşacak

Türkiye Hazır Beton Birliği (THBB) tarafından düzenlenen “Beton 2016 Hazır Beton, Agrega, İnşaat Teknolojileri ve Ekipmanları Fuarı”, 2016 yılında Ankara’da yapılacak. 2016 yılında sekizincisi düzenlenecek olan Fuar, inşaat, hazır beton ve agrega sektörlerini 18-20 Şubat 2016 tarihleri arasında Congresium Ankara’da buluşturacak.

THBB toplumsal ve sektöre sorumluluktan hareketle ülkemizde üretilen ve kullanılan betonların gerek niteliğinin gerekse kullanım miktarının arttırılması konusunda tüm sektörün desteğiyle yapmış olduğu çalışmaların yanı sıra 2014 yılında Ankara’da Hazır Beton, Agrega, İnşaat Teknolojileri ve Ekipmanları Fuarı’nı düzenlemişti. THBB, ikinci kez Ankara’da fuar düzenlemek üzere çalışmalara başladı.

Congresium Ankara’da 18-20 Şubat 2016 tarihlerinde düzenlenecek olan ‘Beton 2016 Hazır Beton, Agrega, İnşaat Teknolojileri ve Ekipmanları Fuarı’ hazır beton sektörüyle ilgili herkesin buluştuğu bir platform olacak.

Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da Fuar katılımcıları son teknoloji ile ürettikleri ürünlerini ziyaretçilere sunacak. Fuara hazır beton ve çimento ekipmanlarının yanında çok geniş bir ürün yelpazesi beton ve agrega üreticileri ile inşaat yapımcılarına sunulacak.

Fuar’ı önceki yıllarda olduğu gibi Avrupa, Asya, Afrika ve Ortadoğu’dan çok sayıda profesyonel katılımcı ziyaret edecek. Fuar, Türkiye İnşaat Sanayicileri İşveren Sendikası (İNTES) ve Türkiye Müteahhitler Birliği tarafından da destekleniyor.

Türkiye Hazır Beton Birliği tarafından düzenlenen Fuarın teknik hizmetleri ve satışı THBB adına Kalite Fuarcılık Ltd. Şti. tarafından yapılmaktadır.

DETAYLI BİLGİYE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu