Son Haberler

BETONU GÜÇLENDİREN YENİLİKÇİ ÜRÜN KRATOS

Kordsa, Texhtextil 2017 fuarında inşaat güçlendirme pazarına ait Kratos markasını ve kompozit teknolojisini katılımcılarla buluşturdu.

50’den fazla ülkeden 1500’e yakın iplik, hazır giyim, kumaş ve makine üreticisinin yer aldığı ve yaklaşık 30 bin kişinin ziyaret ettiği Techtextil Fuarı, bu sene 9-12 Mayıs tarihlerinde Almanya’nın Frankfurt şehrinde gerçekleşti. Güçlendirme devi Kordsa, bugünün ve geleceğin teknik tekstil teknolojisinin tanıtıldığı Techtextil 2017 Fuarı’nda kompozit ve inşaat güçlendirme teknolojilerindeki inovatif ürünlerini tanıttı.

Sabancı Holding iştiraklerinden Kordsa, teknik tekstil sektörünün en önemli fuarı Techtextil 2017’de inşaat güçlendirme pazarına ait Kratos markasını ve kompozit teknolojisini katılımcılarla buluşturdu.

Güçlendirme Teknolojisi Olarak Kullanılıyor

Endüstriyel zeminler, beton yollar, ray altı betonları ve havalimanları gibi birçok önemli projede güçlendirme teknolojisi olarak kullanılan Kratos, iş gücü, zaman ve maliyetten tasarruf ederek betonu güçlendiren yenilikçi bir ürün. Kompozit teknolojilerinde ise Kordsa, otomotiv ve havacılık başta olmak üzere denizcilik, raylı sistemler gibi çeşitli sektörler için yenilikçi ve özgün ara ürün ve uygulamalar geliştiriyor. Birçok endüstriyel uygulama için termoset prepregler üreten Kordsa, kendi bezlerini dokumanın kazandırdığı güçle geniş bir ürün gamına ve esnek üretim kabiliyetine sahip.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu