Son Haberler

BICES 2015

Dünya’nın en büyük inşaat ve madencilik fuarı BICES 2015, ziyaretçileri ile buluşacak!

Pekin Uluslararası İnşaat Makinaları Fuarı olan ve Çin’in Makine Bakanlığı tarafından 1989 yılında resmi olarak başlatılan BICES, Yeni Pekin Uluslararası Fuar Merkezi’nde (NBIEC) 22-25 Eylül 2015 tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Fuar, 106.000 m2’lik 8 adet kapalı salon ve 50.000 m2’lik iki ayrı dış alanda gerçekleştirilecek. Ayrıca Pekin Uluslararası Havalimanı’na 7,5 km uzaklıktaki yeni fuar alanı, şehir merkezine de yakın…

Düzenli olarak iki yılda bir düzenlenen BICES, Çin’de ve dünyada önde gelen ürün ve teknolojileri sergilemenin yanı sıra Asya’nın mühendislik, inşaat, maden ekipmanları gibi konularda en gözde fuarlarından biri olmayı başardı. Sonuncusu 2013 yılında düzenlenen, 30 farklı ülkeden 1000’den fazla katılımcının yanında, yerli ve yabancı 100.000’den fazla kişi tarafından ziyaret edilen fuara, Türkiye İş Makinaları Distribütörleri ve İmalatçıları Birliği (İMDER) de 2009 yılından beri destek vermektedir.

bices2

Pekin 13. Uluslararası İnşaat Makineleri Fuarı ve Semineri olan BICES 2015’in sektör için önemine vurgu yapan İMDER Genel Sekreteri Faruk Aksoy, “Dünyanın en büyük mühendislik, inşaat ve maden ekipmanları üretim üssünü keşfederek, işbirliği fırsatları bulunabilmektedir. BICES sadece bir fuar değil, Çin’in iki yılda bir organize ettiği sektörel bir organizasyondur. BICES dünya genelinde üretim ve sanayi dernekleriyle iş birlikleri yaparak, uluslararası birçok ticari kurum ve kuruluşun katılımını sağlamaktadır. Farklı içeriklerdeki dünyanın en önde gelen 50 formu ile teknik toplantı ve seminerler fuar sürecinde gerçekleştirilmektedir.” diye konuştu.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu