Son Haberler

BİLMER İnşaat güvencesiyle TENSAR Türkiye’de…

bilmerİnşaat alanında büyük projelere imza atan, farklı projeleriyle de geniş yelpazede hizmet sunan Bilmer İnşaat, toprak güçlendirmesi ve zemin stabilizasyonu konusunda dünya devi Tensar’la anlaştı.

20 yılı aşkın süredir inşaat alanında büyük projelere ve ‘rüzgâr enerjisi‘ yatırımlarına imza atan Bilmer İnşaat, zemin güçlendirme ve zemin stabilizasyonu, üst yapı optimizasyonu ve zemin güçlendirmesi ürünleri erozyon önleme sistemlerinin imalat ve tedarikinde dünya lideri olan Tensar International Limited ile işbirliğine imza attı.

Geosentetik ürünler tedarik eden ve asfalt yolların, demiryolları ve kaplanmış alanların kötü toprak koşulları için kanıtlanmış pratik çözümler sunan Tensar International Limited’in İngiltere’deki Genel Merkezi’nde gerçekleştirilen imza töreni ile Bilmer İnşaat, Tensar Triax’ın Türkiye’deki tek yetkili distribütörü oldu.

“Uzun yıllar birlikte çalışıp, güzel işlere imza atmak hedefindeyiz”

Törende konuşan Bilmer İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Serhat Cenk Balçık: “30 yıldan fazla tecrübesiyle Tensar, zayıf zeminin stabilize edilmesi, asfaltın kaplamalarla güçlendirmesiyle ilgili sürdürülebilir ‘inşaat‘ çözümleri geliştiriyor. Biz de Bilmer İnşaat olarak çeşitli alanlarda verdiğimiz hizmetlerle her geçen gün çıtamızı yükseltiyoruz. Böyle güçlü ve deneyimli bir partnerle ortaklık yapacağımız için mutluyuz. Uzun yıllar birlikte çalışıp, güzel işlere imza atmak hedefindeyiz.” dedi.

tensar

“Bilmer’le Türkiye’de olmaktan mutluyuz.”

Tensar International Limited Başkan Yardımcısı Stephan Ever ise; “Türkiye’nin inşaat anlamında yaptığı atılım ve değişimi uzun zamandır takip etmekteyiz. Tensar olarak Türkiye’de yer almak için gerçek anlamda uzmanlığı gelişmiş bir firma arayışımız sonunda Bilmer İnşaat’la buluştuk. Birlikte çok güzel projelere imza atacağımıza olan inancımızla bu işbirliğine başladık. Bilmer’le Türkiye’de olmaktan mutluyuz.” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu