Son Haberler

BP TÜRKİYE AKARYAKIT SEKTÖRÜNÜ AĞIRLADI

BP Türkiye, 30 Mart-2 Nisan 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilen Petroleum İstanbul Fuarı kapsamında sektör temsilcilerini ve akaryakıt bayilerini BP Bayi Club Lounge’da ağırladı.

Petroleum İstanbul 2017 – 13. Uluslararası Petrol, LPG, Madeni Yağ Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı, bu yıl 30 Mart-2 Nisan 2017 tarihleri arasında BP Türkiye platin sponsorluğunda, TÜYAP Beylikdüzü fuar alanında gerçekleştirildi. Petroleum İstanbul 2017’de, akaryakıt sektörünün buluşma noktası, son iki fuarda olduğu gibi yine BP Bayi Club Lounge oldu.

“Birlikte Büyümeye Devam” sloganıyla dikkat çeken BP Türkiye, Petroleum İstanbul 2017’de, fuarı ziyaret eden ve Türkiye’nin dört bir yanından gelen sektör temsilcilerini ve akaryakıt bayilerini fuarın en geniş alanlarından biri olan BP Bayi Club Lounge’da buluşturdu.

BP Türkiye’nin üst düzey yöneticileri de fuar süresince BP Bayi Club Lounge’da hazır bulunarak sektörün önde gelen temsilcileri ve bayilerle bir araya geldi.

BP, Türkiye’de Büyümeye Devam Ediyor

Petroleum İstanbul 2017’nin sektörü bir araya getiren önemli platformlardan biri olduğunu belirten BP Türkiye Akaryakıt Ülke Müdürü Martin Thomsen; “BP olarak Türkiye akaryakıt pazarında bayilerimizle birlikte büyümeye devam ediyoruz. Petroleum İstanbul 2017’de bayilerimizi ve iş ortaklarımızı “Birlikte Büyümeye Devam” sloganıyla karşıladık. Bayi sözleşmelerimizin yenilendiği 2015 yılını ve ardından gelen 2016 yılını büyük bir başarıyla kapattık. 105 yıldır faaliyet gösterdiğimiz Türkiye’de yatırımlarımıza bundan sonra da devam edeceğiz ve büyümemizi sürdüreceğiz.” dedi.

İlki 1997 yılında gerçekleştirilen ve iki yılda bir düzenlenen Petroleum İstanbul Fuarı, alanında dünyanın en büyük ve en çok ziyaret edilen fuarı olarak, başta Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ve EPDK olmak üzere, Türkiye’de faaliyet gösteren enerjiyle ilgili tüm kamu kurum ve kuruluşlarını özel sektörle bir araya getiren bir platform niteliğinde.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu