BU ÖDÜLLER KOBİ’LERDEKİ DÖNÜŞÜME IŞIK TUTACAK | Enerji ve Maden DergisiEnerji ve Maden Dergisi

BU ÖDÜLLER KOBİ’LERDEKİ DÖNÜŞÜME IŞIK TUTACAK | Enerji ve Maden Dergisi

16 Temmuz 2016
Kategori
Son Haberler
Comments 0

Etiketler , , , ,

Bu yıl KOBİ’lerdeki dönüşüme ışık tutacak ve 8 ayrı kategoride düzenlenecek Sürdürülebilir İş Ödülleri’nde Büyük Ölçekli Kurumlar ve KOBİ’ler olmak üzere her kategoride 2 projeye ödül verilecek. Başvurular, 19 Ağustos’a kadar devam edecek.

Türkiye’de, iş dünyasında sürdürülebilir iş modellerinin yerleşimi, gelişimi ve yaşam şeklinin yaygınlaştırılması için global bir yaklaşımla çalışan Sürdürülebilirlik Akademisi, alanında örnek olan kurumları bu yıl da ‘Sürdürülebilir İş Ödülü’ ile onurlandırıyor.

Sürdürülebilir İş Ödülleri için başvuru süreci, 19 Ağustos’a kadar devam edecek. Sürdürülebilir İş Ödülleri’ni kazanan şirketler, her kategoride Türkiye’nin alanında lider isimlerinden oluşan 27 kişilik jüri tarafından belirlenecek.

8 ayrı kategoride ödül verilecek

İş dünyasının farklı alanlarındaki iş modellerinin ödüllendirildiği Sürdürülebilir İş Ödülleri; Sosyal Etki, Sürdürülebilirlik İletişimi, İşbirliği, Tedarik Zinciri Yönetimi, Su Yönetimi, Karbon ve Enerji Yönetimi, Atık Yönetimi, Çeşitlilik ve Dahil Etme ve bu yıl ilk kez Start-Up kategorisinde verilecek.

Sürdürülebilirliği kalbine yerleştiren Start-up’a da ilk kez ödül verilecek

Bu yıl Sürdürülebilir İş Ödülleri kapsamında ödül verilecek kategorilere yeni olarak Start-Up kategorisi eklendi. Bu kategorideki ödül sürdürülebilirliği, büyütme potansiyeli ile kalbine yerleştirilen firmalara verilecek.

Dönüşüm KOBİ’lerde…

Türkiye ekonomisinin lokomotifi olmaya devam eden KOBİ’lerin de gündemine sürdürülebilirliği yerleştirebilmek adına, KOBİ’ler her kategori için ayrı olarak değerlendirilecek.

Ödül için sürdürülebilir iş modelini benimsemiş, Türkiye’de sürdürülebilir kalkınmaya katkı sağlayan küçük, orta ve büyük ölçekli işletmeler başvurabilecek. Büyük ölçekli işletmeler ile KOBİ’ler için ayrı ayrı değerlendirme yapılacak ve her kategoride 2 ödül verilecek.

Sürdürülebilir İş Ödülleri başvuruları http://surdurulebilirisodulleri.com/ sitesi aracılığıyla yapılabiliyor.

Yılın Sürdürülebilir İş Lideri de seçilecek

Yılın Sürdürülebilir İş Lideri Ödülü, sürdürülebilir iş modellerinin gerek kurumlarda gerekse sektörde gelişmesi ve yaygınlaştırılması için çalışan ve bu yolda en etkili ve örnek teşkil eden adımları atmış iş liderine verilecek. Bu ödül adayları için http://surdurulebilirisodulleri.com/ sitesinden nominasyon yapılacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ahmet Kaya - Nereden Bileceksiniz Ahmet Kaya - Kum Gibi Ahmet Kaya - Dışarda Kar Yağıyor Ahmet Kaya - Penceresiz Kaldım Anne Ahmet Kaya - Söyle Ahmet Kaya - Sözüm Şiirlerin Mükemmelidir Ahmet Kaya - Bundan Böyle Yol Yok Ahmet Kaya - Dostum Dostum Ahmet Kaya - Senden Başkasını Seven Delidir Ahmet Kaya - İçimde Ölen Biri