Son Haberler

Bütün Endüstrilerdeki İş Makineleri ANKOMAK’ta

ANKOMAK, inşaat, madencilik, doğal taş ve tünelcilik sektörlerini ağırlamaya hazırlanıyor.

ANKOMAK 2016‘da ‘inşaat sektörü‘nün yanı sıra madencilik, doğal taş ve tünelcilik sektörleriyle ilgili ürün, hizmet ve teknolojiler de sergilenecek. Fuar ile eş zamanlı yapılacak panellerde ise akademisyenler, sektörün sivil toplum kuruluşları ve uluslararası firmaların üst düzey yetkilileri yer alacak.

ülkeler35 Ülkeden Alım Heyetleri Ağırlanacak!

ANKOMAK 2016 Fuarı 35 ülkeden alım heyetlerini ağırlayacak. Sektör temsilcilerine yeni satın alma, iş geliştirme, yeni iş ve işbirliği fırsatları yaratılması amacıyla düzenlenen “Yurtdışı Alım Heyetleri Programı” T.C. Ekonomi Bakanlığı’nın desteğiyle bu yıl 35 ülkenin katılımıyla gerçekleştirilecek. Almanya, Amerika Birleşik Devletleri, Avusturya, Azerbaycan, Birleşik Arap Emirlikleri, Belçika, Bosna Hersek, Bulgaristan, Cezayir, Çek Cumhuriyeti, Fas, Fransa, Gürcistan, Hırvatistan, Hindistan, Hollanda, Irak, İngiltere, İran, İspanya, İsrail, İtalya, Kanada, Katar, Kuveyt, Macaristan, Makedonya, Mısır, Polonya, Sırbistan ve Suudi Arabistan, Türkmenistan, Ukrayna, Ürdün ve Yunanistan’dan katılacak alım heyetleri ile program, sektörün büyümesine katkı ve ‘ihracatın artması‘na ivme sağlayacak.

İş ve inşaat makineleri sektörünün önde gelen firmalarından; Erçetin, Erkom, Hasel, TSM Global, Wirtgen ve Türkiye’nin en büyük üretici firmalarından Hidrokon ve Pi Makine ile Amman, Everdigm, GHH Fahrzeuge, Hamm, Hyster, ITR, Kleemann, Liebherr, Linde, New Holland, Sunward, Sumitomo, Utilev, Volvo Penta, Vögele ve Yanmar gibi markalar ANKOMAK fuarındaki yerlerini aldılar.

Zaman kaybetmeden siz de ANKOMAK’ta yerinizi alın…

ankomak_iş

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu