Son Haberler

Caspian Power: Enerjide Hazar Bölgesinin Tek Etkinliği

Hazar bölgesinin enerji alanındaki tek etkinliği olan Caspian Power Uluslararası Elektrik ve Alternatif Enerji Fuarı, 31 Mayıs-3 Haziran tarihleri arasında Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de gerçekleştirildi.

Enerji verimliliği ve yenilenebilir enerji alanında Hazar bölgesinin tek etkinliği olan Caspian Power Uluslararası Elektrik ve Alternatif Enerji Fuarı, 31 Mayıs-3 Haziran tarihleri arasında Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de gerçekleştirildi.

Bu yıl 7.’si düzenlenen Caspian Power Fuarı’nın katılımcıları arasında Azerbaycan, Beyaz Rusya, Türkiye gibi birçok ülkeden elektrik enerjisi endüstrisi, nükleer enerji mühendisliği, ölçüm araçları, kontrol, endüstriyel ve ev enerjisi, enerji tasarrufu teknolojileri, radyo frekansı kabloları, endüstriyel otomasyon kabloları gibi birçok alanda hizmet veren şirketler yer aldı.

AKSA Jeneratör, Azerbaycan pazarında büyümeyi hedefliyor

Azerbaycan pazarında büyümeyi hedefleyen Türkiye’nin lider jeneratör markası AKSA Jeneratör, Bakü’de düzenlenen ve Hazar Bölgesi’nin enerji alanındaki tek etkinliği olan Caspian Power Fuarı’na katıldı.

AKSA Jeneratör’e En İyi Stant Ödülü

Dünyanın ilk 5 jeneratör üreticisinden biri olan AKSA Jeneratör, Bakü’de gerçekleştirilen Caspian Power Uluslararası Elektrik ve Alternatif Enerji Fuarı’na katıldı. Caspian Power’da en yeni ürün ve hizmetlerini tanıtan AKSA Jeneratör, en iyi stant ödülünü de kazandı.

Peker: “Azerbaycan, Hazar Bölgesi’nde hızla gelişen bir pazar…”

Fuara ilişkin konuşan Aksa Jeneratör Ceo’su Alper Peker, “Azerbaycan, Hazar Bölgesi’nde hızla gelişen bir pazar, enerji de bu pazarda en hızlı gelişen sektörler arasında yer alıyor. Tarihi ve kültürel bağlarımız olan bu coğrafyada, ülkenin gelişimi adına stratejik işbirlikleri yapabilme potansiyelinden büyük heyecan duyuyoruz. Caspian Power, enerji sektöründeki deneyimimizi, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi sadece Azerbaycan pazarına değil tüm bölgeye tanıtabilmek adına büyük önem taşıyor. Fuarda geliştirdiğimiz ilişkilerin olumlu yansımalarını en kısa sürede göreceğimize inanıyoruz.” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu