Son Haberler

CDP İklim Konferansı Zorlu PSM’de

CDP İklim Değişikliği ve Su Programları’nın 2017 Türkiye sonuçları raporu, 28 Kasım 2017 Salı günü Zorlu PSM’de düzenlenecek olan CDP İklim Konferansı ile açıklanacak.

Sabancı Üniversitesi Kurumsal Yönetim Forumu tarafından, Garanti Bankası ana sponsorluğunda yürütülen, CDP İklim Değişikliği ve Su Programları’nın 2017 Türkiye sonuçları raporu, 28 Kasım 2017 Salı günü Zorlu PSM’de düzenlenecek CDP İklim Konferansı ile açıklanacak.

Etkinlikte CDP Küresel A listesi Liderleri ve CDP Türkiye İklim ve Su Liderleri Ödülleri sahiplerini bulacak. Ödülleri sahiplerine TÜSİAD Başkanı Erol Bilecik takdim edecek.

Etkinliğin açılış konuşmalarını Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Ebru Dildar Edin ve Zorlu Holding Enerji Grubu Başkanı Sinan Ak gerçekleştirecek.

Etkinliğin ana tema konuşmalarını Birleşmiş Milletler Eski Genel Sekreteri Christiana Figueres ve Climate Bonds Initiative (İklim Tahvil Girişimi) Direktörü ve Callund Consulting Limited Yönetici Direktörü Nick Silver yapacaklar.

Ana tema konuşmalarının ardından Sabancı Üniversitesi Kurumsal Yönetim Forumu ve CDP Türkiye Direktörü Melsa Ararat CDP İklim Değişikliği 2017 Sonuçlarını açıklayacak. CDP Türkiye Projeler Yöneticisi Mirhan Köroğlu Göğüş de CDP Su Programı 2017 sonuçlarını sunacak.

Sabancı Üniversitesi Rektör Yardımcısı Sondan Durukanoğlu Feyiz’in moderatörlüğünde gerçekleşecek “Liderler Paneli”nde aynı anda İklim ve Su kategorisinde Global A Listesi’ne girmeyi ve tüm dünyada lider 25 şirketten biri olmayı başaran Arçelik, Su kategorisinde Global A listesine girerek tüm dünyada 73 lider şirketten biri olmayı başaran Garanti Bankası ve CDP İklim ve Su kategorilerinin her ikisinde de A- puanı alarak Türkiye liderleri arasına giren Brisa ve Pınar Süt temsilcileri konuşmacı olacaklar.

Panelin ardından, CDP Türkiye Derecelendirme ortağı Deloitte’den Humpry Hutton söz alacak.

CDP Ödül töreninin ardından TÜSİAD Başkanı Erol Bilecik’in kapanış konuşmasına geçilecek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu