Son Haberler

ÇİMENTO SEKTÖRÜ KARİYER ZİRVESİ’NDE

22-24 Şubat 2016 tarihlerinde İTÜ Kariyer Merkezi’nin düzenlediği 118 şirketin katıldığı Avrasya’nın en büyük Kariyer Zirvesi’ne OYAK Çimento şirketleri Birim Sponsoru olarak katılıyor.

İTÜ Kariyer Merkezi’nin düzenlediği Kariyer Zirvesi, OYAK Çimento şirketlerinin Birim Sponsoru olarak katıldığı etkinlikle 22-24 Şubat 2016 tarihlerinde düzenleniyor. 118 şirketin katıldığı etkinlik Avrasya’nın en büyük Kariyer Zirvesi…

Kimya, Maden, ‘İnşaat Fakülteleri‘nde şirketlerimizi tanıtıp stajyer ve kalifiye iş gücünü çekebilmek amacı ile OYAK Çimento şirketlerinden Bolu Çimento, Ünye Çimento,  Aslan Çimento ve OYAK Beton, öğrencilerle buluşmak hedefiyle sohbet ve sunumlar gerçekleştirecek.

OYAK Çimento şirketleri‘nden yetkililer Merkezi Derslikte, Kimya Fakültesinde, İnşaat Fakültesinde,  Maden Fakültesinde olmak üzere 4 stantta ve aşağıdaki başlıklarda yapacakları sunumlar ile öğrencilerin çimento sektörü ve prosesi ile ilgili sorularını cevaplayacak.

Ünye Çimento Genel Müdürü Yıldıray Yıldız, “Gençlerden Beklentiler”, Aslan Çimento Teknik Genel Müdür Yardımcısı İhsan Erçin “Kendine Yatırım” konularında sohbet edecek. Adana Çimento Teknik Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Abacı “Çimento Üretiminde Alternatif Enerji Kaynakları”, Bolu Çimeto Kalite Kontrol ve Arge Yönetimi Müdürü Cem Türkyener “Çimentoda Kalite ve ATY Faaliyetleri”, OYAK Beton Genel Müdür Teknik Asistanı Bora Yağlı “Hazır Beton ve Mega Projeler” ve Aslan Çimento Hammadde Hazırlama Şefi Halil Sağıroğlu “Çimento Sektöründe Ocak İşletmeciliği” konularında sunum yapacaklar.

Sunum günleri ve yerlerine bu linkten erişilebilir.

İTÜ’lü öğrenciler bu linkten de oturumlara kayıt yaptırabildiği gibi staj için başvuru da yapabiliyorlar.

OYAK Çimento’dan yapılan açıklamada şöyle ifade edildi: “İTÜ’nün kariyer ve yetenek yönetimi sistemindeki İTÜ öğrencilerinin başvurularını değerlendirme ve şirketlerimizin ihtiyaçlarına göre bünyemize katabilme şansımız olacaktır.”

OYAK Çimento şirketleri, faaliyette bulunduğu bölgelerdeki üniversitelerin kariyer günlerinde yer almaya devam edecek.

yetenek

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu