ÇİMSA İSO 500 LİSTESİNDE YÜKSELİYOR | Enerji ve Maden DergisiEnerji ve Maden Dergisi

ÇİMSA İSO 500 LİSTESİNDE YÜKSELİYOR | Enerji ve Maden Dergisi

8 Haziran 2016
Kategori
Son Haberler
Comments 0

Etiketler , , , , ,

Türkiye’de ve dünyada önde gelen çimento ve yapı malzemeleri üreticilerinden biri olan Çimsa, “Türkiye’nin En Büyük 500 Sanayi Şirketi” listesinde yükselişini sürdürerek 78. sıraya çıktı.

nevra_ozhatay_cimsaÇimsa, İstanbul Sanayi Odası’nın “Türkiye’nin En Büyük 500 Sanayi Şirketi (İSO 500) listesinde bu yıl da yükselişini sürdürerek, çimento sektöründeki başarısını tekrarladı. 40 yılı aşkın deneyimi, geniş ürün yelpazesi, insana ve çevreye saygılı yaklaşımıyla çimento ve yapı malzemeleri sektöründe fark yaratan ve sektörün öncüsü olan Çimsa, net 1.086.612.147 TL’lik üretimden satışlarda altı basamak daha yükselerek 78. sıraya çıktı.

“Artık bizim için çıta yükseldi”

Çimsa Genel Müdürü Nevra Özhatay yaptığı değerlendirmede, “Çimsa olarak İSO sıralamasında ilk 100 şirket arasında bu yıl altı sıra birden yükselme başarışını gösterdik. İlk 100’de çimento alanında yer alan iki şirketten biri olmanın gurunu yaşıyoruz. Türkiye’de ve dünyada önde gelen çimento ve yapı malzemeleri üreticilerinden biri olarak bugün ulaştığımız başarının ardında, fark yaratan yenilikçilik yaklaşımımız yatıyor. Artık bizim için çıta yükseldi. Yeni yatırımlarımızla önümüzdeki yıl daha da üst sıralara çıkacağımız inanıyoruz.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ahmet Kaya - Nereden Bileceksiniz Ahmet Kaya - Kum Gibi Ahmet Kaya - Dışarda Kar Yağıyor Ahmet Kaya - Penceresiz Kaldım Anne Ahmet Kaya - Söyle Ahmet Kaya - Sözüm Şiirlerin Mükemmelidir Ahmet Kaya - Bundan Böyle Yol Yok Ahmet Kaya - Dostum Dostum Ahmet Kaya - Senden Başkasını Seven Delidir Ahmet Kaya - İçimde Ölen Biri