Son Haberler

DANFOSS TÜRKİYE TIRI İLE SANAYİDE TASARRUFU ANLATACAK

‘Teknoloji Tır’ı ile Türkiye turuna çıkan Danfoss, 2-14 Mayıs tarihleri arasında 8 şehirde 11 organize sanayi bölgesine giderek motor kontrol sistemlerinin sağlayacağı tasarrufu anlatacak.

Isıtma, soğutma ve motor kontrol sistemleri alanında dünya devi Danfoss’un dünyayı gezen ‘Teknoloji TIR’ı Türkiye’ye geldi. Danfoss teknoloji TIR’ı, motor kontrol sistemlerinin sağlayacağı tasarrufu anlatmak için yollara düştü. En yeni teknolojilerini tanıtmak üzere 8 şehirde 11 organize sanayi bölgesine gidecek olan TIR’da motor kontrol sistemlerinin sağlayacağı tasarruf anlatılacak. Böylece hem üreticilere hem de ülke ekonomisine katkı sağlanacak.

Ziyaretçiler teknoloji TIR’ında sanal gerçeklik gözlüğü ile Danfoss çözümlerini 3 boyutlu olarak tanıyacak.

‘Teknoloji Tır’ı 11 OSB’de Duracak

İstanbul’dan yola çıkacak teknoloji tırı, 2-14 Mayıs tarihleri arasında farklı illerde bulunan 11 organize sanayi bölgesinde Danfoss’un geliştirdiği teknolojileri tanıtacak. Ziyaretçiler Danfoss tırında üç boyutlu sanal gerçeklik gözlükleri ile Danfoss’un büyülü dünyasında gezecek, VLT ve Vacon kontrol sistemlerini yakından inceleme fırsatı bulacak. Danfoss’un profesyonel ekibi de teknoloji tırında olacak ve merak edilen tüm soruları yanıtlayacak. Danfoss Motor kontrol ürünlerinin yüzde 98 üzerindeki verimlilik özelliği sayesinde nasıl motorun tükettiği gücü en aza indirdiği anlatılacak.

Tur 2 Mayıs’ta Başlıyor

Danfoss Teknoloji Tırı 2 Mayıs’ta İstanbul İkitelli OSB’de, 3 Mayıs’ta Tekirdağ Çorlu Orion AVM’de, 4 Mayıs’ta İstanbul Perpa’da, 5 Mayıs’ta İstanbul Tersaneler Bölgesi Girişi’nde, 6 Mayıs’ta Gezbe Şekerpınar’da, 9 Mayıs’ta Konya Şalt Otomasyon’da, 10 Mayıs’ta Adana OSB’de, 11 Mayıs’ta Gaziantep 3. OSB’de, 13 Mayıs’ta Ankara İvedik OSB’de ve 14 Mayıs’ta ise Dudullu OSB duraklarında Danfoss teknolojilerini sergileyecek, duraklarda çeşitli etkinlikler düzenlenecek.

OSB‘lere gerçekleşecek Türkiye turu sırasında teknoloji TIR’ında gerçekleşecek etkinlikler ve fotoğraflar, Twitter’dan #danfosstruck ve #enerjinikoru hashtag’lerinden takip edilebilecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu