Son Haberler

Danfoss Yeni Bir Verimlilik Formülü Geliştirdi

Danfoss Soğutma Sistemleri, profesyonellerin endüstriyel defrost performansını iyileştirmelerine yardımcı olacak yeni bir Verimlilik Formülü geliştirdi.

Endüstriyel soğutmada ‘Verimlilik Formülü’nü Danfoss Soğutma Sistemleri geliştirdi. Verimlilik Formülü etkileyici sonuçlar veren ve birlikte üstün verimlilik sağlayan ayrı iki kısımdan oluşuyor. Bilinen en verimli defrost metodu olan likit tahliyesi, Danfoss ICF Valf İstasyonu ile birleştirilerek modern ve verimli çözümler yaratan bir formül ortaya çıkıyor.

Danfoss’un Yeni ICFD Defrost Modülü

Danfoss’un yeni ICFD Defrost Modülü, Danfoss’un Verimlilik Formülünün bir sonucu olarak ortaya çıkıyor. Geniş çapta kabul gören ICF Valf İstasyonuna likit bazlı tahliye modülünün eklendiği bu çözüm, profesyonellerin ıslak emiş, likit, sıcak gaz ve defrost tahliye hatlarında ICF Valf İstasyonu ile donatılmış bir evaporatör kullanmalarına izin verir. Yeni ICF Defrost Modülü, karşılaştığınız zorlukların üstesinden gelmek ve endüstriyel soğutmada optimum verimlilik sağlamak üzere geliştirilmiştir. Artan verimliliğin sağladığı avantajların bir kısmı, enerji tüketiminin azalması, kompresör yükünün düşürülmesi ve kompresöt kapasitesinin rahatlatılması, çalışma ve tesisat verimliliğinin artırılması ile defrost performansının iyileştirilmesi olarak dikkat çeker.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu