Son Haberler

DEĞİŞİMİN SEMBOLÜ RÜZGÂR TÜRBİNLERİ TÜRKİYE’DE!

Rüzgârı akıllı enerjiye dönüştüren LEITWIND, değişimin sembolü rüzgâr türbinleriyle Türkiye’de…

leitwind_icci27-29 Nisan tarihleri arasında gerçekleşen ICCI – Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı kapsamında karlı ve yüksek performanslı rüzgâr türbinlerini tanıtan ziyaretçilere tanıtan LEITWIND, Türkiye rüzgar enerjisi pazarında ilk kurulumlarını Tokat ve Çanakkale’de Mayıs’ın ilk haftalarında gerçekleştirecek.

Doğanın sınırsız ve özgür gücü olan rüzgârı kolayca akıllı enerjiye dönüştüren LEITWIND, yatırımın getirisi, kalite, performans ve güvenilirlik konuları ile ön plana çıktığı rüzgar türbinleri ile Türkiye’de! Müşteri ihtiyaçlarına odaklanırken, geleceğin trendlerini önceden hisseden marka, sağladığı kârlı yatırım opsiyonu ile ideal partneriniz olacak. Leitwind, 27-29 Nisan tarihleri arasında Salon 9, stant G110-G112 CNR Expo’da…

Yatırımın Getirisi (ROI)

Rüzgâr enerjisi sektöründe yüksek performansı ile en karlı yatırım opsiyonunu sunan LEITWIND, 80 metrelik kanat (rotor) çapı ile en yakın rakibinden çok daha fazla süpürme alanına sahip. Bu sayede alandaki rüzgâr hızına bağlı olarak rakiplerinden yüzde 30-50 arasında daha fazla enerji üretme kapasitesi sunuyor.

Kalite

LEITWIND için kalite bir varoluş biçimi. Sürecin başından sonuna kadar olan her detayda kalite ana gereklilik. Malzeme seçiminde yapılan araştırmalar, teknik aşamalar ve danışmanlık, uluslararası sertifikalar ile bu felsefeyi en ön planda tutan LEITWIND müşterilerine Avrupa standartlarında bir partner olarak servis sunuyor.

Performans

LEITWIND rüzgâr türbinleri, performansı ile rakiplerinden farklılaşıyor. Yüksek üretim kapasitesinin yanında kullandığı ‘direct drive teknolojisi’ ile de dişli sistemlere oranla daha uzun süreli kullanımı garanti ediyor. Bu sistem ile sistem döner parçası ve sürtünme azaltılırken, eskime ve bakım ücretleri azaltılıyor hem de bu sayede daha az rüzgârlı alanlarda dahi enerji üretimi sağlanabiliyor.

Güvenilirlik

LEITWIND, yaptığı araştırmalar ile rüzgâr türbinlerinin kurulumu için en uygun alanı belirledikten sonra size en iyi desteği vermeye devam ediyor. Kurulum ve bakım süreci gibi ilk temastan, projenin son aşamasına kadar geçen süreçte veri ve teknik ölçümler ile yanınızda olan marka, dünya genelinde şu ana kadar toplamda 316 rüzgar türbini kurarak, 2.8 milyon ton karbondioksit salınımını önlemiş ve 3 milyon kWh’dan fazla temiz enerji üretmiştir. Leitwind’in ait olduğu HTI grubunun firması Leitner, özel ve kamu sektöründe Türkiye’de 20 yılda toplamda 40 teleferik ve telesiyej inşa etmiştir. Leitner; Bursa ve Ankara’da yer alan merkez ofisi ve çalışanları ile kurulum, servis ve bakım hizmetlerini rüzgâr enerjisi sektörü için de yürütmektedir.

leitwind

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu