DENİZBANKLI KOBİ’LERE FIRSAT | Enerji ve Maden DergisiEnerji ve Maden Dergisi

DENİZBANKLI KOBİ’LERE FIRSAT | Enerji ve Maden Dergisi

14 Temmuz 2016
Kategori
Son Haberler
Comments 0

Etiketler , , , , ,

Elektriğini Zorlu Elektrik’e taşıyan ve 24 ay kalma taahhüdü veren DenizBanklı KOBİ’lere ilk 3 ay elektrik kullanımı ücretsiz sunulurken, 3.000 uçuş mili de hediye ediliyor.

Yenilikçi hizmetleri ile Türkiye ekonomisinin dinamosu KOBİ’lere her türlü desteği vermeyi öncelikleri arasında gören DenizBank, yaptığı anlaşmalar ile KOBİ müşterileri için önemli avantajlar sunmaya devam ediyor.

DenizBank ile Zorlu Elektrik arasında yapılan işbirliği kapsamında, elektriğini Zorlu Elektrik’e taşıyan ve 24 ay kalma sözü veren DenizBanklı KOBİ’lere ilk 3 ay elektrik ücretsiz olarak sunuluyor ve 3.000 uçuş mili hediye ediliyor.

Kampanyadan faydalanmak için “ZORLU” yazıp 3280’e kısa mesaj göndermek ve gelen kampanya kodunu 444 80 82 no’lu Zorlu Elektrik Çağrı Merkezi’ne iletmek yeterli oluyor.

 “KOBİ’lerimizin tüm ihtiyaçlarında yanlarındayız”

DenizBank KOBİ Bankacılığı Grubu Genel Müdür Yardımcısı Murat Kulaksız hayata geçirdikleri işbirliği ile ilgili şunları söyledi; “DenizBank olarak, KOBİ ve esnafımıza sadece finansal çözümlerimizle değil, gelişim ve büyümelerine olanak sağlayacağına inandığımız her noktada destek olmaya büyük önem veriyoruz. Sektöründe öncü firmalarla yaptığımız iş birlikleri neticesinde müşterilerimize günlük hayatlarını kolaylaştıracak; ticari faaliyetleri gereği karşılamak durumunda oldukları maliyetleri azaltacak hizmetleri avantajlı bir şekilde sunmaya çalışıyoruz. Bu misyonumuzun devamı niteliğinde DenizBanklı KOBİ’lere Zorlu Elektrik’ten büyük avantajlar sunuyoruz. Halihazırda müşterilerimizin öğle yemeği ihtiyaçları için Ticket Restaurant, kargo gönderimleri için MNG Kargo, kuru temizleme ihtiyaçları için Dry Center, güvenlik ihtiyaçları için Pronet ve çeviri hizmetleri için Protranslate.net firmaları ile işbirliklerimiz devam ediyor. Önümüzdeki dönemde de işletmelerin diğer harcamalarını azaltmaya yönelik anlaşmalar yaparak KOBİ’lerimize faydalar sunmayı sürdüreceğiz.”

Comments are closed.

Ahmet Kaya - Nereden Bileceksiniz Ahmet Kaya - Kum Gibi Ahmet Kaya - Dışarda Kar Yağıyor Ahmet Kaya - Penceresiz Kaldım Anne Ahmet Kaya - Söyle Ahmet Kaya - Sözüm Şiirlerin Mükemmelidir Ahmet Kaya - Bundan Böyle Yol Yok Ahmet Kaya - Dostum Dostum Ahmet Kaya - Senden Başkasını Seven Delidir Ahmet Kaya - İçimde Ölen Biri