Son Haberler

DESTEK YATIRIM İLE PİYASA SOHBETLERİ

Destek Yatırım Menkul Değerler Araştırma Uzmanları, 26 Kasım Cumartesi günü Wyndham Grand Levent’te düzenlenecek “Destek Yatırım ile Piyasa Sohbetleri”nde yatırımcılar ve finansa ilgi duyanlarla bir araya gelecek.

Amerikan seçimlerinin ardından piyasaları değerlendirecek olan Destek Yatırım Menkul Değerler Araştırma Uzmanları 26 Kasım Cumartesi günü Wyndham Grand Levent’te düzenlenecek “Destek Yatırım ile Piyasa Sohbetleri”nde yatırımcılar ve finansa ilgi duyanlar ile bir araya gelecek.

Amerikan Seçimlerinin Ardından…

Aralarında ekonomi duayeni Destek Yatırım Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Mergen ve Destek Yatırım Araştırma Müdürü Murat Tufan’ın da bulunduğu Destek Yatırım ekonomistleri, 26 Kasım Cumartesi günü dört ayrı oturum olarak gerçekleşecek “Destek Yatırım ile Piyasa Sohbetleri”nde piyasaları değerlendirecek. Amerikan seçimlerinin ardından dünya piyasalarında görünüm ve beklentiler, kur, parite, borsa ile ilgili durum değerlendirmesinin yapılacağı etkinlikte yatırımcılar birebir merak ettikleri konuları uzmanlara sorma fırsatı da bulacak.

Etkinlik kapsamında güncel gelişmelerin piyasalara etkisi, Dolar, Sterlin ve Euro’da beklentiler, BİST analizleri, 2016 değerlendirmesi ve 2017 beklentileri, altın, petrol ve diğer değerli emtianın geleceği gibi konularda kapsamlı sunum ve analizler yapılacak.

Destek Yatırım ekonomistleri, Duayenin Beklentileri, Düşen Sterlin Yükselen Yen, Küresel Ekonomilerde Görünüm ve Emtianın Geleceği, TL’nin 2016 Karnesi ve Beklentiler başlıklı 4 ayrı sunumda ekonomi ile ilgili beklentilerini aktaracak.

DETAYLI BİLGİYE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu