Dış Ticarette Tehditler ve Fırsatlar… | Enerji ve Maden DergisiEnerji ve Maden Dergisi

Dış Ticarette Tehditler ve Fırsatlar… | Enerji ve Maden Dergisi

20 Aralık 2018
Comments 0

Etiketler , , , ,

Türkiye İMSAD ‘Gündem Buluşmaları’ toplantısı, ‘Dış Ticarette Tehditler ve Fırsatlar’ başlığı altında, 20 Aralık 2018 Perşembe günü (bugün) Ortaköy Feriye Palace’ta gerçekleştirilecek.

Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği (Türkiye İMSAD) ‘Gündem Buluşmaları’ toplantısı, ‘Dış Ticarette Tehditler ve Fırsatlar’ başlığı altında, iş dünyasının önde gelen temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirilecek.

Türkiye İMSAD Yönetim Kurulu Başkanı Ferdi Erdoğan’ın açılış konuşması ile başlayacak toplantıda, dünya ve Türkiye ekonomisindeki son gelişmeler ile inşaat ve inşaat malzemesi sektörüne ilişkin güncel ekonomik veriler masaya yatırılacak.

Dünya Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hakan Güldağ’ın moderatörlüğünü yapacağı ‘Gündem Buluşmaları’nda, Türkiye İMSAD Ekonomi Danışmanları Prof. Dr. Kerem Alkin ile Dr. Can Fuat Gürlesel, ekonomi ve sektöre ilişkin değerlendirmelerini aktaracak.

Türkiye’de ihracatçıların en büyük finansman kaynağı Türk Eximbank’ın Genel Müdürü Adnan Yıldırım; ‘Gündem Buluşmaları’nın özel konuğu olarak ‘Dış Ticarette Tehditler ve Fırsatlar’ çerçevesinde görüşlerini paylaşacak ve katılımcıların sorularını yanıtlayacak.

Tarih: 20 Aralık 2018, Perşembe

Yer: Ortaköy Feriye Palace, Piyanolu Salon (Çırağan Cad. No: 40, Ortaköy)

Kayıt: 08.30 – Toplantı: 09.00

Comments are closed.