DÜNYANIN GÜNDEMİ MASAYA YATIRILACAK | Enerji ve Maden DergisiEnerji ve Maden Dergisi

DÜNYANIN GÜNDEMİ MASAYA YATIRILACAK | Enerji ve Maden Dergisi

7 Eylül 2017
Kategori
Son Haberler
Comments 0

Etiketler , , , ,

Türkiye İMSAD ‘Gündem Buluşmaları’ toplantısı, 14 Eylül Perşembe günü iş dünyasının önde gelen temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirilecek.

Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği (Türkiye İMSAD) tarafından üç ayda bir düzenlenen ‘Gündem Buluşmaları’ toplantısı, 14 Eylül Perşembe günü iş dünyasının önde gelen temsilcilerinin katılımıyla Ortaköy Feriye’de gerçekleştirilecek.

Dış Politikada Öne Çıkan Başlıklar

‘Türkiye’nin uluslararası konumu’, ‘Dış politikamızdaki değişimler’,‘2017 ikinci yarı beklentileri’, ‘Körfez Ülkeleri ve Katar sorunu, Almanya seçimleri’, ‘Trump hükümeti ve tüm dünyada değer kaybeden dolar’ ve ‘Kıbrıs ve Ege Politikası’ gibi dış politikamızın gündem konularının tartışılacağı toplantı, Türkiye İMSAD Yönetim Kurulu Başkanı Ferdi Erdoğan’ın açılış konuşması ile başlayacak.

Türkiye İMSAD Yönetim Kurulu Üyesi Buğra Kavuncu’nun moderatörlüğünü yapacağı ‘Gündem Buluşmaları’ toplantısında; Türkiye İMSAD Ekonomi Danışmanları Prof. Dr. Kerem Alkin ile Dr. Can Fuat Gürlesel ve konuk konuşmacı E. Büyükelçi Hakkı Akil değerlendirme ve öngörülerini katılımcılarla paylaşacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ahmet Kaya - Nereden Bileceksiniz Ahmet Kaya - Kum Gibi Ahmet Kaya - Dışarda Kar Yağıyor Ahmet Kaya - Penceresiz Kaldım Anne Ahmet Kaya - Söyle Ahmet Kaya - Sözüm Şiirlerin Mükemmelidir Ahmet Kaya - Bundan Böyle Yol Yok Ahmet Kaya - Dostum Dostum Ahmet Kaya - Senden Başkasını Seven Delidir Ahmet Kaya - İçimde Ölen Biri