Son Haberler

EIF 2015 İKİLİ GÖRÜŞMELER

4-6 Kasım 2015 tarihlerinde Ankara Congresium’da gerçekleştireceğimiz EIF 2015’e (8.Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı) davetlisiniz…

Kongre ve fuar ortamları kimi zaman efektif iş görüşmeleri yapabilmek adına tatmin edici olamamaktadır. Koordinatörlüğümüze bağlı Avrupa, Asya, Afrika ve özellikle Ortadoğu da bulunan ikili görüşmeler ajanslarımız ve network ağlarımız ile EIF 2015 etkinliğimize enerji alanının her bölümünden şirketler davet ederek, kongre programından izole edilmiş bir ortamda açık ofis sistemi ile rafine ve rahat bir görüşme ortamı sağlanacaktır.

İkili Görüşmelerimizle, EIF 2015’de ayaküstü bir tanışmadan daha fazlasını elde edebilir, kendi uzmanlık alanınızda, dünyanın farklı yerlerinden gelen birçok katılımcı ile tanışıp çok daha geniş kapsamlı ve profesyonel bir sosyal ağ kurabilirsiniz. Özel randevu sistemimiz sayesinde kendi iştigal konunuzla ilgili dilediğiniz firmayla önceden hazırlanarak, yüz yüze görüşerek uzun veya kısa vadeli iş anlaşmaları yapma imkânı bulacaksınız.

Önceden organize edilmiş ve hedeflenmiş iş toplantıları düzenleyerek ve fuar katılımınızı daha etkin biçimde planlayarak, fuar alanında geçireceğiniz zamanı optimize edebilirsiniz.

Ayrıca ikili görüşmelerle, kongre programından izole edilmiş açık ofis sistemi ile rafine ve rahat bir görüşme ortamı da elde edeceksiniz. Kongremizden ayrılırken, kongre süresince edindiğiniz yeni dostluklarınız, paylaşımlarınız ve tecrübelerinizle beraber yeni yatırım imkânları ve ortaklıklarını da yanınızda götürme şansı bulacaksınız. Tüm etkinliklerimiz ile ilgili sorularınız için lütfen bizimle irtibat kurunuz…

Gül YILMAZ (Genel Direktör)

www.enerjikongresi.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu