Son Haberler

EIF 2016 KONGRE VE FUARI

EIF 2016 – 9.Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı 3-4 Kasım 2016 tarihlerinde Congresium Ankara’da düzenlenecek.

EIF Yürütme Kurulu Başkanı Avukat Çiğdem Dilek, 3-4 Kasım 2016 tarihlerinde Congresium Ankara’da düzenlenecek 9.Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı – EIF 2016 hakkında yaptığı “Kongreye Davet” başlıklı açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“EIF 2016 Dünyada ve Türkiye’de enerji üretimine ilişkin çok çeşitli konuların tartışılacağı bir platformdur.

T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’nın destekleriyle gerçekleşecek olan kongrenin amacı; çeşitli enerji kaynaklarının ve enerji piyasalarının tüm boyutları ile değerlendirilmesi ve en son gelişmeler ile uygulamaların pek çok açıdan tartışılıp ele alınabileceği bir ortam oluşturmaktır. Bu yılda geçmiş yıllarda olduğu gibi kongremiz en üst düzey konuşmacı ve delege katılımı ile gerçekleşecek olup, fuar alanımız yerli ve yabancı seçkin enerji şirketlerini ağırlayacaktır. EIF 2016 kapsamında yapılacak olan fuarımız tüm enerji ilgililerine ücretsiz olarak açık olacaktır. 3-4 Kasım 2016 tarihlerinde Congresium Ankara’da düzenleyeceğimiz EIF 2016 Kongre ve Fuarı’nda sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.”

Odak Konular:

Dünya ve Türkiye Enerji Görünümü

Türkiye Enerji Piyasalarının Değerlendirilmesi

Yenilenebilir Enerji Kaynakları

Çevre ve İklim Değişikliği

Kömür Kaynaklarından Elektrik Üretimi

Nükleer Enerji

Enerjinin Finansmanı

Enerji Güvenliği

Uluslararası Enerji Projeleri

Ortadoğu, Afrika ve Arap Plakası Enerji Kaynaklarının Değerlendirilmesi

Enerji Mevzuatı

Enerji Ekonomisi

Ulusal ve Uluslararası Enerji Ticareti

Enerji Yatırımlarında Teknolojik Gelişmeler ve Modernizasyon

Enerji Verimliliği

İkili iş Görüşmeleri

Avrupa, Asya, Afrika ve özellikle Ortadoğu’da bulunan ikili görüşmeler ajansları ve network ağları ile 9.Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı Etkinliğine enerjinin her bölümünden şirketler davet edilecek.

İkili Görüşmelerle, 9.Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı’nda ayaküstü bir tanışmadan daha fazlasını elde edebilir, kendi uzmanlık alanınızda, dünyanın farklı yerlerinden gelen birçok katılımcı ile tanışıp çok daha geniş kapsamlı ve profesyonel bir sosyal ağ kurabilirsiniz.

9.Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı 80.000 metrekarelik kullanım alanı, 10.000 metrekarelik fuar ve sergi salonları, geniş kongre salonları ile Ankara’nın en büyük kongre ve fuar merkezi olan Congresium’da yapılacak.

Enerji Yarışması

Energy Challenge, Kurul Başkanı Prof. Dr. Filiz Karaosmanoğlu koordinatörlüğünde belirlenen üniversiteler arasında yapılacaktır. Üniversiteleri adına 3 kişilik gruplar halinde yarışan öğrenciler fuar alanını ücretsiz olarak ziyaret etme ve firma yöneticileri ile tanışma fırsatı elde edecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu