EIF 9.ULUSLARARASI ENERJİ KONGRESİ VE FUARI | Enerji ve Maden DergisiEnerji ve Maden Dergisi

EIF 9.ULUSLARARASI ENERJİ KONGRESİ VE FUARI | Enerji ve Maden Dergisi

15 Ocak 2016
Kategori
Son Haberler
Comments 0

Etiketler , , , , ,

EIF 2016 Uluslararası Enerji Kongresi ve Teknolojileri Fuarı, sektörün lider firmalarını ve yatırımcılarını buluşturacak.

Enerji alanında dünyadaki son teknolojilerin ve Türkiye’de üretilen yeni ürünlerin bir arada sunulduğu ticari bir platform olan “EIF 2016 Uluslararası Enerji Kongresi ve Teknolojileri Fuarı” sektörün lider firmalarının ve yatırımcıların buluştuğu bir organizasyon olma özelliğini bu yıl da sürdürecek.

Türkiye’de uluslararası anlamda hem kongre hem fuar hem de B2B etkinliklerinin bir arada gerçekleştirildiği tek platform olan EIF, 9. Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı olarak Ankara’da dünyanın önde gelen enerji sektörü karar alıcılarını, uzmanlarını, özel sektör temsilcilerini bir araya getirecek.

Avrupa ve yakın coğrafyadan yatırımcıların ziyaret ettiği en iyi etkinlik olarak kabul edilen EIF; kamu ve özel sektörden yerli, yabancı 7 bin ziyaretçiyi firmalarla buluşturmuştur. Bu ziyaretçilerin yüzde 75’ini özel sektör oluştururken, yüzde 25’ini akademisyenler ve bürokratlar oluşturmuştur.

Türkiye ve Yurt Dışından 6850 Profesyonel Ziyaretçi

Yerli ve yabancı firmaların stant açtığı EIF 2015’i Türkiye ve yurt dışından 6850 profesyonel ziyaretçi, CEO, STK temsilcileri, kurum ve kuruluş ziyaret etti. EIF 2015’e 4 ülkeden Bakan ve Bakan Yardımcıları iştirak etmiş ve beraberlerindeki Ticari Heyetler ile B2B görüşmeleri düzenlenmiştir. Geçtiğimiz yıl 10.000 m2 alanda gerçekleştirilen fuar ve kongrede yer alan firmalar, toplamda 15 milyar Dolar iş sözleşmesi gerçekleştirdi. Gelen profesyoneller arasında yüzde 77’si yeni iş bağlantılarına imza attı.

2016’da siz de bu büyük buluşmada yerinizi alın.

EIF 2016 DETAYLI BİLGİYE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ahmet Kaya - Nereden Bileceksiniz Ahmet Kaya - Kum Gibi Ahmet Kaya - Dışarda Kar Yağıyor Ahmet Kaya - Penceresiz Kaldım Anne Ahmet Kaya - Söyle Ahmet Kaya - Sözüm Şiirlerin Mükemmelidir Ahmet Kaya - Bundan Böyle Yol Yok Ahmet Kaya - Dostum Dostum Ahmet Kaya - Senden Başkasını Seven Delidir Ahmet Kaya - İçimde Ölen Biri