Son Haberler

EIF 9.ULUSLARARASI ENERJİ KONGRESİ VE FUARI

EIF 2016 Uluslararası Enerji Kongresi ve Teknolojileri Fuarı, sektörün lider firmalarını ve yatırımcılarını buluşturacak.

Enerji alanında dünyadaki son teknolojilerin ve Türkiye’de üretilen yeni ürünlerin bir arada sunulduğu ticari bir platform olan “EIF 2016 Uluslararası Enerji Kongresi ve Teknolojileri Fuarı” sektörün lider firmalarının ve yatırımcıların buluştuğu bir organizasyon olma özelliğini bu yıl da sürdürecek.

Türkiye’de uluslararası anlamda hem kongre hem fuar hem de B2B etkinliklerinin bir arada gerçekleştirildiği tek platform olan EIF, 9. Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı olarak Ankara’da dünyanın önde gelen enerji sektörü karar alıcılarını, uzmanlarını, özel sektör temsilcilerini bir araya getirecek.

Avrupa ve yakın coğrafyadan yatırımcıların ziyaret ettiği en iyi etkinlik olarak kabul edilen EIF; kamu ve özel sektörden yerli, yabancı 7 bin ziyaretçiyi firmalarla buluşturmuştur. Bu ziyaretçilerin yüzde 75’ini özel sektör oluştururken, yüzde 25’ini akademisyenler ve bürokratlar oluşturmuştur.

Türkiye ve Yurt Dışından 6850 Profesyonel Ziyaretçi

Yerli ve yabancı firmaların stant açtığı EIF 2015’i Türkiye ve yurt dışından 6850 profesyonel ziyaretçi, CEO, STK temsilcileri, kurum ve kuruluş ziyaret etti. EIF 2015’e 4 ülkeden Bakan ve Bakan Yardımcıları iştirak etmiş ve beraberlerindeki Ticari Heyetler ile B2B görüşmeleri düzenlenmiştir. Geçtiğimiz yıl 10.000 m2 alanda gerçekleştirilen fuar ve kongrede yer alan firmalar, toplamda 15 milyar Dolar iş sözleşmesi gerçekleştirdi. Gelen profesyoneller arasında yüzde 77’si yeni iş bağlantılarına imza attı.

2016’da siz de bu büyük buluşmada yerinizi alın.

EIF 2016 DETAYLI BİLGİYE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu