Fuar ve EtkinliklerSon Haberler

Ekonomi ve Ticarette Yeni Dönemin Kodları Konuşulacak

9 Mayıs tarihinde gerçekleşecek Ortak Akıl İş Platformu Konferansı’nda ekonomi ve ticarette yeni dönemin kodları ve ipuçları konuşulacak.

Gelişen dünya ve değişen ekonomik kurallar arasına sıkışıp kalan Türk iş adamları için “İş Dünyası Çıkış Arıyor” konu başlığıyla bir konferans düzenlenecek. Çok sayıda iş adamı tarafından oluşturulan ve liderliğinin Dr. Yılmaz Sönmez’in yaptığı Ortak Akıl İş Platformu tarafından düzenlenen Konferans, 9 Mayıs 2018 tarihinde Courtyard Marriott İstanbul Hotel’de 09.30-12.20 saatleri arasında ücretsiz olarak gerçekleşecek.

Çıkış arayan şirketlere ve sektörlere rehberlik etmeye hazırlanan Konferansa Altınbaş Üniversitesi Rektör Yardımcısı, Ekonomist Prof. Dr. Emre Alkin, ORKA Group Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu ve Ortak Akıl Danışmanlık Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Yılmaz Sönmez konuşmacı olarak katılacak. Geniş çapta katılım beklenen konferansa, iş sahipleri, üst düzey yöneticileri ile sektörel sivil toplum kuruluşlarının başkanları ve temsilcileri de katılacak.

Küresel anlamda ekonomi ve ticarette önemli değişimlerin yaşandığı süreci anlamak, sektörler ve işletmelerin yeni sürece uyum sağlama yöntemleri, durgunluk dönemlerinde işletmelere ve sektörlere liderlik yapmanın önemi ve bu dönemlerde işletmelerin atması gereken adımların konuşulacağı konferans, iş dünyasının bu noktada yaşadığı sorunları ortaya koyarak çözüm arayışlarına katkıda bulunmayı amaçlıyor.

20 yıldan bu yana iş ve ekonomi dünyasının önde gelen şirketlerine kurumsal çözümler sunan Dr. Yılmaz Sönmez, farklı sektörler ve işletmeler arasında networking, deneyim paylaşımı ve iş birliği olanağı yaratacak bir platform olarak önem taşıdığını söyledi.

9 Mayıs 2018 tarihinde Courtyard Marriott İstanbul Hotel’de 09.30-12.20 saatleri arasında gerçekleşecek olan konferansa katılım ücretsiz olacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu