Son Haberler

EKONOMİK AMBARGO SONRASI İRAN’DAKİ YATIRIM FIRSATLARI

Uzmanlık kaynakları firması Expertera, hızla gelişen İran pazarındaki fırsatları değerlendirmek üzere 15 Ekim’de İstanbul’da “Ekonomik Ambargo Sonrası İran’daki Yatırım Fırsatları” konulu bir panel düzenliyor.

Müşterilerinin ihtiyacı olan en deneyimli uzmanlara, başta Avrupa, Amerika, Ortadoğu ve Afrika olmak üzere; Türkiye dâhil dünyanın her köşesinden erişimini sağlayan Expertera, “Ekonomik Ambargo Sonrası İran’daki Yatırım Fırsatları” konulu bir panel düzenliyor. İran pazarı hakkında derin bilgiye sahip uzmanları ve önde gelen yöneticileri bir araya getirecek olan panele, önde gelen global şirketler ve yatırım fonları katılacak.

İran’daki Yatırım Fırsatları Masaya Yatırılıyor

Hızla gelişen İran pazarındaki fırsatları değerlendirmek üzere 15 Ekim’de İstanbul’da düzenlenecek olan panelde, bu yeni dev pazarın neler sunduğu tartışılacak. Ayrıca yöneticilerin kendilerini açılan bu pazardaki potansiyele nasıl hazırlamaları gerektiği, pazara girişte en iyi yöntemlerin neler olduğu ve yatırımların nasıl yapılandırılması gerektiği gibi konular da masaya yatırılacak.

Panel kapsamında İran’ın perakende, teknoloji/e-ticaret, Telekom, otomotiv gibi gözde sektörlerinden ve ülkenin en büyük özel sermaye fonlarıyla hukuk firmalarından gelen uzmanlar, hızla gelişen bu pazardaki fırsatları, riskleri ve önemli faktörleri değerlendirecek.

İran pazarındaki fırsatları değerlendirmek ve gerekli hazırlıkları yapabilmek için karar vericiler ve uzmanları bir araya getirmeyi amaçlayan panelde katılımcılar, uzmanlarla daha detaylı, birebir toplantılar yapma fırsatı da bulacaklar.

Konular:

– İran pazarı ile ilgili olarak neden büyük bir heyecan var?

– Akıllı, ileri görüşlü yöneticiler hızla gelişen bu pazara nasıl hazırlanmalılar?

– Sektördeki spesifik fırsatlar hangileridir?

– Pazara giriş için en iyi yöntemler nelerdir? Yatırımlar nasıl yapılandırılmalıdır?

– Bilinmesi gereken hukuki konular nelerdir?

– Pazardaki riskler, tehlikeler nelerdir?

Konuşmacılar:

Farshid Golzadeh – Perakende

Said Rahmani – E-ticaret ve Teknoloji

Hamid Bafghi – Telekominikasyon

Adrian Machayekhy – Otomotiv

Homan Harandian –Özel Sermaye Fonu/Yatırım Dünyası

Ali Mashayekhi – Finans/Yatırım Dünyası

Ali Isphani – Özel Sermaye Fonu/Yatırım Dünyası

Madhi Fattahi – Hukuk Danışmanı/Şirket Birleşme ve Satın Alma İşlemleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu