Son Haberler

ELEKTRİKLİ ARAÇLAR ve ENDÜSTRİYEL ENERJİ DEPOLAMA

21-23 Ocak 2016 tarihlerinde Enerji Bakanlığı Yenilenebilir Enerji Genel Müdürlüğü ile Aküder’in destekleriyle Enerji Depolama ve Elektrikli Araç Teknolojileri Kongre ve Fuarı ATO Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirilecek.

Ankara ATO Kongre ve Sergi Sarayı’nda 5 enerji fuarını bir araya getirecek Power Next Enerji Fuarları kapsamında ziyaretçilerini ağırlayacak olan ‘Energy Storage EXPO’ Enerji Depolama ve Elektrikli Araç Teknolojileri Kongre ve Fuarı, 21-23 Ocak 2016 tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Enerji Bakanlığı Yenilenebilir Enerji Genel Müdürlüğü ile Aküder’in destekleriyle düzenlenecek olan Energy Storage EXPO’da elektrikli otomobil, otobüsler, endüstriyel enerji depolama teknolojileri ziyaretçi ile buluşacak.

Yarının Teknolojileri Energy Storage Expo‘da

Artık birçok ülkede özellikle taksi ve otobüslerde yoğun olarak kullanılmaya başlayan teknolojide araçların menzilleri her geçen gün artıyor. Ülkemizde de önümüzdeki yıllarda artarak kullanılmaya başlanacak. Şimdiden birçok otomobil firması Elektrikli ve Hibrit otomobillerini pazarlamaya başladı bile.

Enerjinin depolanması için gelecek 10 yılda çok büyük yatırımlar yapılacaktır. Enerji Depolama Teknolojileri Dünya’da Devrim yaratacak.  Bugüne kadar Enerji Depolama teknolojisinin yoğun olarak kullanım alanları Elektrikli Otomobiller, Elektrikli Otobüsler, Endüstriyel Tesisler, Güneş ve Rüzgâr Enerji Santralleri diye sıralanabilmektedir.

Araştırmalar, projeler Energy Storage Expo’da yeni yatırımcılar ve kullanıcılarla tanışacak, ticarileşme fırsatı yakalayacak. Düzenlenecek konferanslar ile sektörel bilgi paylaşımı artacak ve yeni gelişmeler dinleyicilere aktarılacak. Kamu ve özel sektör temsilcilerinin katılımı ile yeni iş birlikleri doğacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu