Fuar ve EtkinliklerSon Haberler

Endüstri 4.0 Paneli 26 Haziran’da…

Endüstri 4.0 Paneli, 26 Haziran Salı günü, Boğaziçi Üniversitesi Rektörlük Konferans Salonu’nda BCB (Boğaziçi Counseling for Business) tarafından ücretsiz olarak gerçekleştirilecek.

BCB (Boğaziçi Counseling For Business) ev sahipliğinde, 26 Haziran’da düzenlenecek Endüstri 4.0 Paneli kapsamında sektörün önemli isimleri, “machine learning“, “big data” ve “IOT” konuşacak.

Ücretsiz yapılacak bu etkinliğin, günümüz sanayi dünyasının gelişimine katkı sağlayacak yeni nesil teknolojilerin geleceğine yönelik yol gösterici olması hedefleniyor.

Açılış konuşmasının B.Ü. Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Prof. Dr. Lale Akarun tarafından gerçekleştirileceği panelde, moderatörler B.Ü. Endüstri 4.0 Platformu Başkan Yardımcısı Sertaç Yerlikaya ve İFourZero Technologies Kurucu Ortağı Ali Tüzmen olacak. Artesis Teknoloji Sistemleri Genel Müdürü olan Prof. Dr. Ahmet Duyar, Sistem Global Danışmanlık A.Ş. R&D Grup Başkanı Erhan Küçüksüleymanoğlu ve İnovatink Kurucu Ortağı Barış Can Üstündağ’ın panelist olarak katılacağı Endüstri 4.0 Paneli’nde tüm konuşmacılar deneyimlerini aktaracak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu