ENERJİ TERCİHLERİ ARAŞTIRMASI YAPILDI | Enerji ve Maden DergisiEnerji ve Maden Dergisi

ENERJİ TERCİHLERİ ARAŞTIRMASI YAPILDI | Enerji ve Maden Dergisi

8 Şubat 2017
Kategori
Son Haberler
Comments 0

Etiketler , , , ,

Kadir Has Üniversitesi Enerji ve Sürdürülebilir Kalkınma Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından gerçekleştirilen “Türkiye Toplumunun Enerji Tercihleri Araştırması” tamamlandı.

Kadir Has Üniversitesi, Enerji ve Sürdürülebilir Kalkınma Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından gerçekleştirilen, Türkiye’nin mevcut enerji sorunları ile toplumun enerji tüketimine ilişkin konuları içeren “Türkiye Toplumunun Enerji Tercihleri Araştırması” tamamlandı.

Kadir Has Üniversitesi Enerji ve Sürdürülebilir Kalkınma Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü ve Kadir Has Üniversitesi Enerji Sistemleri Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Volkan Ediger’in katılımıyla 9 Şubat 2017 Perşembe günü saat 10.00’da detaylı sonuçları değerlendirmek üzere gerçekleştirilecek basın toplantısında “Türkiye Toplumunun Enerji Tercihleri Araştırması” kamuoyu ile paylaşılacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ahmet Kaya - Nereden Bileceksiniz Ahmet Kaya - Kum Gibi Ahmet Kaya - Dışarda Kar Yağıyor Ahmet Kaya - Penceresiz Kaldım Anne Ahmet Kaya - Söyle Ahmet Kaya - Sözüm Şiirlerin Mükemmelidir Ahmet Kaya - Bundan Böyle Yol Yok Ahmet Kaya - Dostum Dostum Ahmet Kaya - Senden Başkasını Seven Delidir Ahmet Kaya - İçimde Ölen Biri